Letnia promocja MS więcej niż OKNA

MS więcej niż OKNA, wiodący producent i dostawca okien, drzwi i systemów fasadowych, z okazji pierwszego dnia lata, ogłasza letnią promocję! Teraz możemy skorzystać z 25% rabatu na wszystkie produkty, w tym okna, drzwi, fasady, rolety i żaluzje fasadowe!

Letnia promocja MS więcej niż OKNA
MS więcej niż OKNA Okna z PVC
www.ms.pl
MS więcej niż OKNA Okna z PVC
Dane kontaktowe:
59 84 10 800
Portowa 16, 76-200 Słupsk

PokażUkryj szczegółowe informacje o firmie

Ta doskonała oferta stanowi znaczną ulgę dla wszystkich klientów, którzy planują modernizację swojego domu lub biura. Latem wiele rozpoczętych wczesną wiosną budów osiąga etap "stanu surowego otwartego" (SSO), co oznacza, że są gotowe na montaż stolarki otworowej. Promocja Letnia to doskonała okazja do zakupu potrzebnej stolarki.

Na co należy zwrócić szczególną uwagę?

Zdecydowanie będą to okna tarasowe Patio HST i SkyLine oraz drzwi aluminiowe i okna Premium 86. To na nie, w przypadku 100% przedpłaty jest właśnie aż 25% rabatu. Patio HST 77 to aluminiowe drzwi podnoszono-przesuwne, których konstrukcja pozwala na stworzenie ekskluzywnych przeszkleń o dużych gabarytach. Zastosowane materiały oraz rozwiązania techniczne pomagają osiągnąć wysoki stopień ochrony cieplnej i akustycznej.

Co ciekawe, system Patio HST 77 pozwala stworzyć wyjątkowe rozwiązanie - całkowicie otwarte naroże. Z kolei SkyLine to propozycja dla tych, którzy chcą dyskretnie połączyć wnętrze swojego domu, z tym co poza nim. Profile ościeżnicy tych drzwi ukryte są w ścianach, suficie oraz podłodze, a profile skrzydła w dolnym i górnym fragmencie ramy. Widoku nie przesłania także słupek, którego szerokość wynosi zaledwie 25 mm.

Taka konstrukcja pozwala tworzyć szklane ściany o naprawdę dużych wymiarach. Promocja obejmuje także produkty PVC z serii: MSline, MSline+, Wood Look, ALU LOOK, FORMA oraz rolety i moskitiery na które można uzyskać 18% rabatu.

Pomoc w uzyskaniu dofinansowania

Warto mieć na uwadze także to, że doradcy handlowi MS pomagają w uzyskaniu dofinansowania do wymiany stolarki. Dzięki skorzystaniu z programów takich jak "Czyste powietrze", "Ciepłe mieszkanie" lub "Ulga termomodernizacyjna", Klienci mogą obniżyć swoje wydatki związane z wymianą okien i drzwi.

Doradcy handlowi MS pomagają w uzyskaniu dofinansowania do wymiany stolarki

Promocja Letnia MS więcej niż OKNA w połączeniu z dostępnymi programami dofinansowania stanowi doskonałą okazję do poczynienia dużych oszczędności  przy zakupie nowoczesnych i energooszczędnych produktów, które korzystnie wpłyną na komfort życia domowników.

źródło i zdjęcie: MS więcej niż OKNA