PokażUkryj kategorie
Zobacz oferty produktowe firm
Okna, drzwi, bramy, oranżerie

Nowoczesny inwestor zamawia stolarkę u jednego producenta

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty

Budowa to dla wielu osób jedna z najważniejszych inwestycji w życiu. Czas, kiedy stajemy w obliczu wielu decyzji - zaczynając od selekcji działek, projektów, ekip budowlanych, realizujących poszczególne etapy, na komponentach kończąc.

Nowoczesny inwestor zamawia stolarkę u jednego producenta

Nowoczesny inwestor szuka rozwiązań, które zagwarantują mu spokój, jednym z nich jest wybór kompletu stolarki otworowej do domu od jednego producenta. Inwestor może tez liczyć na jednolita opiekę gwarancyjno-serwisową.

Okna Fen 86 A z oferty Krispol, w salonach KRISHOME
Wielkogabarytowe przeszklenia - trend nowoczesnego budownictwa - do takich realizacji okna aluminiowe sprawdzą się idealnie. Okna Fen 86 A pozwalają na realizację nawet najbardziej śmiałych wizji architektonicznych.

Jakie są zalety takiej decyzji?

  • Spójność kolorystyczna wszystkich produktów i możliwość miksowania - bez względu na to, czy do swojego domu inwestor wybierze okna KRISPOL PVC, aluminiowe czy połączy oba te rozwiązania - np. stosując systemy aluminiowe do dużych przeszkleń, a PVC do pozostałych - może liczyć na spójną kolorystykę wszystkich elementów stolarki. Dobrane kolorystycznie żaluzje zewnętrzne, rolety, drzwi zewnętrzne czy brama garażowa stworzą niesamowity efekt. Tu do wyboru mamy pełną paletę dekorów i kilkadziesiąt kolorów RAL.
Okna aluminiowe i PVC na jedna inwestycję i od jednego producenta
Możliwość miksowania rozwiązań aluminiowych i PVC na jednej inwestycji to świetne rozwiązanie dla inwestora.
  • Energooszczędność - wybór wszystkich elementów stolarki o wysokich parametrach cieplnych, daje możliwość oszczędności na rachunkach w przyszłości, kiedy dom będzie już eksploatowany przez domowników.
  • Zamówienie kompletu stolarki w jednym miejscu i dobry montaż - zabiegany inwestor niewątpliwie doceni, że komplet stolarki może zamówić w jednym miejscu. W salonach KRISHOME klienci mogą również wybrać jeden termin dostawy na budowę. Komplet stolarki to niemała inwestycja, dlatego tak ważnym aspektem jest sam montaż. Powierzając go certyfikowanym monterom, inwestor ma gwarancję, że jego stolarka jest w dobrych rękach.

Sieć salonów KRISHOME - jednolita opieka gwarancyjno-serwisowa

Wybór jednego producenta to także jednolita opieka gwarancyjno-serwisowa, co jest ułatwieniem podczas dokonywania corocznych przeglądów.

Na etapie podejmowania decyzji o stolarce, warto zastanowić się przede wszystkim, jakie są nasze oczekiwania, możliwości finansowe, a następnie wszystkie te wytyczne omówić z doradcą techniczno-handlowym, np. w salonie KRISHOME, gdzie można liczyć na fachową poradę. 

źródło i zdjęcia: Krispol

Budujemy Dom czerwiec 2022

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze czerwiec 2022

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2022

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2022

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska lipiec 2022

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2022

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2022

Dom Energooszczędny Vademecum