Spoinowanie kostki brukowej zaprawą jednoskładnikową

Wybór sposobu spoinowania zależy od obciążeń oddziałujących na górne warstwy okładziny. W przypadku takich miejsc jak tarasy, ścieżki ogrodowe najbardziej optymalnym rozwiązaniem jest użycie jednoskładnikowej zaprawy do spoinowania kostki brukowej. Zaletą tego produktu jest odporność na czynniki atmosferyczne oraz fakt, iż produkt jest natychmiast gotowy do użycia.

Spoinowanie kostki brukowej zaprawą jednoskładnikową
Botament Systembaustoffe Systemowa izolacja tarasów, fundamentów, izolacja łazienek, kleje i fugi do płyt wielkoformatowych, pyta budowlana, brodziki.
Dane kontaktowe:
61 286 45 20, -33
Prądzyńskiego 20 63-000 Środa Wielkopolska

PokażUkryj szczegółowe informacje o firmie

Spoinowanie powierzchni o niewielkim obciążeniu

Spoinowanie może być wykonane na mokro lub sucho. Dzięki namoczeniu powierzchni zaprawa wniknie w najmniejsze szczeliny. W przypadku kostki brukowej należy zwilżyć uprzednio powierzchnię wodą w celu ograniczenia absorpcji spoiwa, co zapobiegnie tworzeniu się warstwy tzw. filmu.

Wskazówka:

Otwarte opakowanie BOTAMENT Garden PF 1K nie musi być w całości wykorzystane, produkt nadaje się do ponownego użycia. Wystarczy otwartą zaprawę zalać czystą wodą do 2-3 cm i szczelnie zamknąć.

Namoczenie kostki brukowej wodą Aplikacja zaprawy do spoinowania Rozprowadzenie produktu BOTAMENT Garden PF 1K Zraszanie wodą zaprawy do spoinowania Wyczyszczenie oraz usunięcie nadmiaru zaprawy źródło i zdjęcia: Botament