Grupa Budujemy Dom:
Magazyn ONLINE
Miesięcznik Budujemy Dom ONLINE
Wykup dostęp od 1 zł

Idealne dodatki do małej łazienki

Nie wszyscy mogą sobie pozwolić na posiadanie dużej i przestrzennej łazienki. Czasem wręcz nie ma takiej potrzeby, ponieważ także mała przestrzeń potrafi spełnić swoją praktyczną rolę. Warto jednak choćby spróbować ją optycznie powiększyć, jeśli mamy takie możliwości. Dobrze jest także sprawić, aby jej wykonanie było jak najbardziej idealne, choćby poprzez użycie systemu poziomującego podłogę.

Idealne dodatki do małej łazienki
AS PPHU Systemy poziomowania płytek
www.as-krzyzyki.pl
AS PPHU Systemy poziomowania płytek
Dane kontaktowe:
22 723 46 74
Orzeszkowej 4, 05-816 Reguły

PokażUkryj szczegółowe informacje o firmie

Płytki prostokątne

Optycznego poszerzenia powierzchni naszej łazienki można dokonać poprzez zastosowanie płytek prostokątnych. Zdecydowanie się na jeden poziomy pas w innych, nieco bardziej kontrastujących barwach, dodatkowo pogłębi to wrażenie.

Konieczne jest tutaj podkreślenie, że podczas kładzenia prostokątnych płytek także można zdecydować się na system poziomujący podłogę, składający się z klinów i klipsów. Doskonale poradzi sobie bowiem z wszelkimi nierównościami podłogi, ale co ważne, będzie w stanie unieść ciężar dużych kafli.

Im mniej dekorów, tym lepiej

Pamiętajmy, że jeśli decydujemy się na rozmieszczenie drobnych dekorów, to zdecydowanie nasza łazienka optycznie się zmniejsza. Wystarczy, jeśli postawimy na lustra odbijające światło. Nie wolno jednak umieszczać ich naprzeciwko siebie, ponieważ ponownie przyniosą odwrotny efekt.

Co ważne, lustra można też zlicować z płytkami, co będzie na korzyść powiększenia łazienki. Także podczas montażu płytek na ścianach sprawdza się system poziomujący podłogę. Kliny do poziomowania i klipsy poradzą sobie również na powierzchni ścian, mimo dużych płytek.

Tego rodzaju narzędzia do glazury gwarantują osiągnięcie doskonałego efektu. Dla osoby, której zależy na estetyce łazienki, istotny będzie wręcz idealny poziom montażu płytek na ścianach i na podłodze. Stosując system poziomowania płytek, będzie to w stu procentach wykonalne.

 

źródło i zdjęcia: AS PPHU