Grupa Budujemy Dom:
Magazyn ONLINE
Miesięcznik Budujemy Dom ONLINE
Wykup dostęp od 1 zł

5 atutów systemów poziomowania płytek

Systemy poziomowania płytek rozpowszechniły się stosunkowo niedawno, kiedy na masową skalę pojawiły się w sklepach budowlanych.

5 atutów systemów poziomowania płytek
AS PPHU Systemy poziomowania płytek
www.as-krzyzyki.pl
AS PPHU Systemy poziomowania płytek
Dane kontaktowe:
22 723 46 74
Orzeszkowej 4, 05-816 Reguły

PokażUkryj szczegółowe informacje o firmie

Początkowo fachowcy nie byli do nich przekonani, jednak szybko zorientowali się, że bez ich użycia proces poziomowania podłogi był długi, żmudny i męczący. Wymieńmy więc ich najważniejsze zalety.

1.Mocne i wytrzymałe klipsy oraz kliny

Każdy wysokiej jakości system poziomowania podłogi musi być wytrzymały i mocny. To od tego będzie bowiem zależeć czy płytki nie zaczną się przemieszczać, a cała podłoga nie straci poziomu. Wykonywane są więc z wytrzymałych materiałów, odpornych na duże siły, aby nie uległy ciężarowi kafli.

2.Są praktycznymi narzędziami glazurniczymi

Do tej pory w środowisku branżowym znane były prawie wyłącznie krzyżyki samopoziomujące do glazury. Obecnie klienci mają wybór i mogą decydować się także na inne narzędzia glazurnicze, jak wspomniany system do poziomowania podłogi wyposażony w kliny i klipsy. Krzyżyki poziomujące wciąż są stosowane, ale każdy profesjonalista samodzielnie wybiera skuteczniejszy dla niego system poziomowania.

3.Uniwersalne zastosowanie

System do poziomowania podłóg może być stosowany nie tylko na podłoża, ale również ściany. Ten fakt zainteresuje na pewno tych, którzy zajmują się kompleksowymi wykończeniami wnętrz.

4.Szybsza i łatwiejsza praca

Tylko system poziomowania, który optymalnie dobieramy do każdorazowych prac, potrafi zdecydowanie ułatwić i przyspieszyć nasze działania. Jest wygodny, nie wymaga użycia dodatkowych narzędzi, a do tego każdy, nawet najmniej doświadczony fachowiec, potrafi go skutecznie użytkować. Bezproblemowy montaż sprawia, że znacznie skracamy czas remontu i podnosimy wydajność prac.

5.Do użytku przez wszystkich fachowców

Systemy poziomowania podłogi nadają się do powszechnego użytku. Są stosowane przez fachowców o różnym poziomie doświadczenia zawodowego. Nie ma nawet przeszkód, aby kliny i klipsy do glazury były montowane po raz pierwszy przez amatorów. Nie wymagają bowiem żadnej instrukcji stosowania. Z tym wygodnym systemem wielokrotne, powtarzające się poziomowanie będzie zupełnie zbędne.

źródło i zdjęcia: PPHU AS