Magazyn ONLINE
Miesięcznik Budujemy Dom ONLINE
Wykup dostęp od 1 zł

Biegacze z branży instalatorskiej - podsumowanie Biegu Instalatora Immergas

W niedzielę (24.05.2015) odbył się pierwszy w Polsce bieg dedykowany branży instalatorskiej, której patronem tytularnym został producent nowoczesnych systemów grzewczych - firma Immergas. Duże zainteresowanie biegiem sprawiło, że limit miejsc został wyczerpany, a chęć udziału zgłosiło ponad 500 osób.

Immergas Zestawy solarne
Dane kontaktowe:
42 649 36 00
Dostawcza 3A, 93-231 Łódź
Zobacz firmę w innym dziale: Kotły gazowe i olejowe Pompy ciepła

PokażUkryj szczegółowe informacje o firmie

Biegacze z branży instalatorskiej - podsumowanie Biegu Instalatora Immergas Każdy biegacz mógł liczyć na imienny numer, atrakcyjny pakiet startowy zawierający okolicznościową koszulkę, posiłek regeneracyjny oraz oryginalny medal. Trasa prowadziła przez tereny Leśnego Parku Kultury i Wypoczynku "Myślęcinek" w Bydgoszczy i obfitowała w wiele fragmentów, które stanowiły nie lada wyzwanie dla uczestników. Bieg ukończyło 455 osób, a jako pierwszy na mecie pojawił się Daniel Mikielski z wynikiem 00:34:24. Wśród kobiet pierwsze miejsce zdobyła Marta Sznek z czasem 00:40:03.

Bieg Instalatora Immergas zakończył się uroczystym wręczeniem nagród w wielu kategoriach. Oprócz klasyfikacji generalnej kobiet i mężczyzn nagrody i puchary przewidziano również dla różnych kategorii wiekowych, solenizantek, które tego dnia obchodziły imieniny, najdojrzalszych i najmłodszych uczestników. Ze względu na branżowy charakter imprezy zwycięzców wyłoniono również w kategoriach instalator i drużyna instalatorów.

Biegacze z branży instalatorskiej - podsumowanie Biegu Instalatora Immergas Klasyfikacja GENERALNA MĘŻCZYZN