Rekuperator ścienny HRU-WALL-WI z funkcją zdalnego sterowania

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Rekuperator ścienny HRU-WALL-WI z funkcją zdalnego sterowania

Rekuperator ścienny to system rekuperacji, który służy do skutecznej wentylacji pojedynczych pomieszczeń. Te mini rekuperatory, dzięki swojej kompaktowej budowie, zamontujemy nawet w mieszkaniu w bloku czy starszym budynku, gdzie montaż tradycyjnego systemu wentylacji mechanicznej jest niemożliwy lub zbyt kosztowny.

aktualizacja: 2022-12-16 09:08:30

Główną zaletą modelu rekuperatorów ściennych HRU-WALL-WI jest wbudowany moduł Wi-Fi, który pozwala na obsługę urządzenia przy pomocy aplikacji mobilnej. Poprzez aplikację możemy również zsynchronizować pracę kilku jednostek: przypisać je do grupy i zmieniać biegi dla kilku jednostek jednocześnie lub sterować każdym urządzeniem z osobna.

Taki sposób sterowania wentylacją umożliwia dopasowanie pracy urządzenia do indywidualnych potrzeb każdego domownika. Na przykład, jeśli jeden z domowników używa trybu boost do przewietrzenia swojej sypialni, to w tym samym czasie reszta mieszkania może być nadal wentylowana z prędkością nominalną.

Synchronizacja odbywa się w całości poprzez Wi-Fi, przez co zminimalizowane są koszty montażu. Oznacza to, że jeśli montujemy kilka jednostek, to nie musimy ich ze sobą łączyć przewodem, jak w przypadku innych modeli jednostek HRU-WALL.

Firma powiązana:
Alnor Systemy Wentylacji

Dodaj komentarz

Skomentuj artykuł
time image
time image
Zobacz inne artykuły
Klimatyzator przenośny - który wybrać? Czym się różnią?
Klimatyzator przenośny - który wybrać? Czym się różnią?
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!