Klimatyzacja - nowość w ofercie Thermoval

Artykuł promocyjny
Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Klimatyzacja - nowość w ofercie Thermoval

Zapewnienie komfortowej temperatury w pomieszczeniach to cel, jaki obrała sobie firma Thermoval. Dlatego też do oferty doskonałej jakości urządzeń grzewczych, w tym ogrzewania podłogowego, grzejników elektrycznych, ogrzewaczy wody oraz systemów przeciwoblodzeniowych, dołączyła klimatyzatory.

Urządzenia grzewcze - aby było ciepło…

Thermoval to firma, która od 20 lat zaopatruje nasze domy w elektryczne ogrzewanie. W jej ofercie znaleźć można niezawodne systemy ogrzewania podłogowego, wykorzystujące energię elektryczną. Systemy tego producenta są wydajne, bezawaryjne, a w dobie popularności paneli fotowoltaicznych, generują minimalne koszty. W zależności od rodzaju wykończenia podłogi, zaopatrzyć się można w zestawy pod płytki ceramiczne lub panele.

Producent oferuje także energooszczędne grzejniki elektryczne oraz konwektorowe. Wyróżnia je elegancja i prostota obsługi. Grzejniki elektryczne Thermoval mogą być zarówno wolnostojące, jak i ścienne, używane w pomieszczeniach biurowych, w salonie, ale także w łazience. Mogą stanowić główne źródło ciepła lub uzupełnienie innych systemów grzewczych.

O to, jaki rodzaj ogrzewania zastosować, warto zapytać doradców klienta firmy Thermoval. Można też samodzielnie skorzystać z dostępnego na stronie producenta konfiguratora oferty, który podpowie, jakie ogrzewanie najlepiej sprawdzi się w określonym domu.

Ofertę ogrzewania wewnętrznego uzupełniają systemy przeciwoblodzeniowe rynien oraz traktów pieszych. Dzięki tego typu urządzeniom grzejnym przystosowanym do użytku na zewnątrz, właściciele posesji mogą uniknąć problemów z zamarzniętą w rynnach wodą czy niebezpieczeństw wynikających z oblodzonego chodnika, schodów czy podjazdu.

Klimatyzacja - aby było chłodno

Drugi biegun dla zapewnienia komfortowej temperatury w pomieszczeniach stanowią klimatyzatory. Te produkowane przez firmę Thermoval, wyposażone zostały w szereg przydatnych funkcji, dzięki którym są bardziej przyjazne użytkownikom i łatwe w obsłudze.

Klimatyzatory Thermoval mają moduł WiFi, umożliwiający zdalne sterowanie urządzeniem nawet wtedy, gdy użytkownik nie przebywa w domu. Za pośrednictwem WiFi, poprzez aplikację w telefonie, można włączać i wyłączać klimatyzator, regulować temperaturę i zmieniać tryb jego pracy.

O wysokiej jakości klimatyzatorów Thermoval świadczy także wbudowany jonizator, który uwalnia jony ujemne, dzięki czemu w domu się nie kurzy, przedmioty i tkaniny nie są naelektryzowane, a pomieszczenia zostają uwolnione od dymu i nieprzyjemnych zapachów. Neutralizowane są także bakterie, a wirusy i grzyby przestają się rozwijać. Użytkownik zawdzięcza to filtrom - jonów srebra i katalitycznemu, w które wyposażony został klimatyzator.

Dla lepszego rozprowadzenia powietrza w pomieszczeniu można wykorzystać funkcję "Nawiew 3D", która powoduje, że żaluzje jednostki wewnętrznej poruszają się automatycznie w płaszczyźnie pionowej i poziomej.

Klimatyzator Mishima
Klimatyzator Mishima
Klimatyzator Sakai
Klimatyzator Sakai

Urządzenia Thermoval posiadają również klasyczną funkcję przeciwzamrożeniową, przydatną szczególnie zimą, która pozwala na utrzymanie temperatury w pomieszczeniu do 8°C. Klimatyzator z tą funkcją może służyć wsparciem dla innych instalacji grzewczych albo całkowicie je zastąpić w okresie przejściowym, kiedy sezon grzewczy jeszcze się nie rozpoczął.

Użytkownicy doceniają także cichą pracę urządzenia, przez co nie jest ona uciążliwa nawet w nocy. Listę walorów uzupełnia wysoka energooszczędność - A++ i A+++, która pozwala na korzystanie z urządzenia bez obaw o wysokie rachunki za prąd.

Sakai lub Mishima

Takie nazwy noszą 2 serie oferowanych przez Thermoval klimatyzatorów. Sakai to linia urządzeń zaawansowanych typu split, wyposażonych w opcję grzania. Z kolei Mishima to klimatyzatory o podwyższonych parametrach technicznych i wydajnościowych. Oba modele charakteryzują się ponadczasowym designem, dzięki któremu bardzo estetycznie wyglądają w każdym wnętrzu. Klimatyzatory pracują w wersji standard Mono-Split 1+1.

Klimatyzator Mishima
Klimatyzator Mishima
Klimatyzator Sakai
Klimatyzator Sakai

Program Mój Prąd 4.0

Warto wiedzieć, że trwa nabór wniosków w programie rządowym Mój Prąd. W 4. jego edycji będzie można uzyskać dofinansowanie zarówno do instalacji PV jak i urządzeń zwiększających autokonsumpcję energii elektrycznej.

Dopłata do fotowoltaiki wyniesie 4 tys. złotych lub 5 tys. złotych w przypadku, gdy inwestycja w panele słoneczne będzie połączona z dodatkowymi urządzeniami. Mowa przede wszystkim o magazynach energii - dotacja na tego typu urządzenia może wynieść nawet 7,5 tys. złotych, a także o urządzeniach do efektywnego zarządzania energią - do 3 tys. złotych.

Skorzystanie z dofinansowania i montaż instalacji fotowoltaicznej wpływają znacząco na koszty energii elektrycznej. W takim układzie, ogrzewanie elektryczne i klimatyzacja mogą poprawiać komfort życia użytkowników nawet bezkosztowo.

Materiały do pobrania:
pdf icon
Klimatyzator Mishima firmy Thermoval - ulotka informacyjna
pdf icon
Klimatyzator Sakai firmy Thermoval - ulotka informacyjna

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Klimatyzator przenośny - który wybrać? Czym się różnią?
Klimatyzator przenośny - który wybrać? Czym się różnią?
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania