Kotły ze zintegrowanymi zasobnikami ciepłej wody marki Bosch

Artykuł promocyjny
Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Kotły ze zintegrowanymi zasobnikami ciepłej wody marki Bosch

Przy wyborze urządzenia grzewczego jednym z najważniejszych kryteriów jakim kierują się użytkownicy mieszkań oraz domów jest komfort użytkowania ciepłej wody.

aktualizacja: 2022-11-21 09:44:39

W przypadku podwyższonych wymagań odnośnie komfortu ciepłej wody znakomitym rozwiązaniem są kotły kondensacyjne ze zintegrowanym zasobnikiem Bosch Condens 5700iWT i Condens 5300iWT (wiszące) lub Condens 5300iWM (stojące).

Condens GC5700iWT 24/42S oraz Condens GC5300iWM 24/100S mają zasobniki warstwowe zapewniające maksymalną wydajność ciepłej wody, odpowiednio ponad 20 l/min oraz niemal 23 l/min.

Natomiast Condens GC5300iWT 24/48 oraz Condens GC5300iWM 24/120 wyposażone są w zasobniki z wężownicą grzewczą, co zapewnia wysoką żywotność w przypadku wody wodociągowej o podwyższonej twardości.

Wysoka wydajność ciepłej wody kotłów ze zintegrowanymi zasobnikami marki Bosch to również efekt dwóch zakresów modulacji mocy. Zapewniają one optymalne dopasowanie pracy urządzenia na cele ogrzewania i ciepłej wody. Każdy z wymienionych wyżej modeli osiąga moc maksymalną na cele ciepłej wody podwyższoną do 30 kW.

Szerokie zakresy modulacji i wbudowana automatyka pogodowa dodatkowo zapewniają oszczędną pracę kotłów zarówno w budynkach słabo ocieplonych, jak i w nowych budynkach o niewielkich stratach ciepła.

Kompaktowa budowa kotłów umożliwia szerokie możliwości zastosowań. Połączenie kotła i podgrzewacza w urządzeniu wiszącym lub stojącym, pozwala zaoszczędzić powierzchnię potrzebną do ich montażu.

Maksymalna ilość elementów instalacji hydraulicznych ukryta pod estetyczną obudową, niewidoczna dla użytkownika oraz atrakcyjny design sprawiają, że kotły Condens marki Bosch mogą być montowane nie tylko w wydzielonych pomieszczeniach technicznych, ale również w pomieszczeniach mieszkalnych.

Kocioł Condens 5300iWT
Kocioł Condens 5300iWT
Kocioł Condens 5700i WT
Kocioł Condens 5700i WT

Wiszące kotły kondensacyjne Condens 5700i WT oraz Condens 5300i WT mają zintegrowane zasobniki ciepłej wody wykonane ze stali nierdzewnej, co gwarantuje najwyższą higienę przygotowania ciepłej wody i ich wysoką żywotność.

Wszystkie modele kotłów zostały wyposażone w panele sterowania z czytelnymi wyświetlaczami LCD oraz z siedmioma przyciskami umożliwiającymi bezpośredni i intuicyjny dostęp do podstawowych ustawień i informacji. W kotłach Condens 5700i WT jest to kolorowy wyświetlacz tekstowo-graficzny.

Wbudowana automatyka kotłów zapewnia współpracę z opcjonalnymi mobilnymi i stacjonarnymi systemami zarządzania, umożliwiając ich dopasowanie do indywidualnych potrzeb użytkowników. Bosch oferuje do wyboru różne opcje systemów sterowania modulujących pracą kotła oraz obsługujących od jednego do ośmiu obiegów grzewczych lub od jednej do 19 stref grzewczych, inteligentne systemy umożliwiające mobilne zarządzanie za pomocą smartfona lub tabletu z aplikacją EasyControl lub EasyRemote oraz tradycyjne, stacjonarne systemy sterowania pogodowego i pokojowego.

Dzięki wbudowanym portom umożliwiającym montaż w kotle modułu Control-Key oba urządzenia mogą opcjonalne komunikować się bezprzewodowo z regulatorem EasyControl CT200, co pozwala uniknąć prac instalacyjnych i budowlanych związanych z montażem instalacji elektrycznej między kotłem a regulatorem - ważne zwłaszcza w przypadku modernizacji.

Kocioł Condens 5300iWM 100L
Kocioł Condens 5300iWM 100L
Kocioł Condens 5700iWT
Kocioł Condens 5700iWT

Wszystko to sprawia, że kotły kondensacyjne Condens marki Bosch to znakomite rozwiązania zarówno do modernizowanych jak i nowych obiektów.

Gazowe wiszące i stojące kotły kondensacyjne Condens, to wysokiej jakości rozwiązania, które zapewniają ogrzewanie i ciepłą wodę wygodnie i bez wysiłku.

Dodaj komentarz

Skomentuj artykuł
time image
time image
Zobacz inne artykuły
Gdzie umieścić zbiornik na gaz płynny?
Gdzie umieścić zbiornik na gaz płynny?
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania