COMMAX - nowa jakość systemów wideodomofonowych

Artykuł sponsorowany
Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
COMMAX - nowa jakość systemów wideodomofonowych

COMMAX to jeden z pierwszych producentów systemów domofonowych i wideodomofonowych na świecie. Obecnie w Polsce dostępnych jest kilkadziesiąt modeli produktów domofonowych i wideodomofonowych tej marki cechujących się zróżnicowaną funkcjonalnością oraz wyglądem.

aktualizacja: 2019-02-06 14:15:05
GDE Polska

Niedawno do tej szerokiej gamy produktów dołączył nowy model o niespotykanej dotąd jakości i funkcjonalności. Monitor COMMAX CDV-704MA z panoramicznym ekranem wielkości 7” wyświetla obraz z paneli wejściowych wyposażonych w optykę HD 960p (1,3MPx) co przekłada się na 3-4-krotnie większą szczegółowość obrazu w porównaniu do standardowych kamer analogowych. Zwiększenie jakości toru wideo nie wymaga dodatkowych zabiegów instalacyjnych - system pracuje poprawnie na standardowym oprzewodowaniu.

Monitor ma również możliwość wyświetlenia dodatkowych kamer obserwacyjnych pracujących również w rozdzielczości AHD 1,3MPx. Dedykowany do zabudowy jednorodzinnej system umożliwia rozbudowę do 4 monitorów zapewniając pomiędzy nimi selektywną łączność interkomową. Wbudowany moduł pamięci umożliwiający rozbudowę o karty microSD zapisze zdjęcia lub filmy podczas wywołania monitora oraz w przypadku wykrycia ruchu na wybranej kamerze. Obsługę ułatwia dotykowy ekran.

Monitor występuje w dwóch wersjach kolorystycznych: klasycznej - biało-perłowej oraz designerskiej - ciemno szarej z granatowym akcentem wokół ekranu.

Panele wejściowe COMMAX

Monitor obsługuje panele wejściowe COMMAX - zarówno analogowe jak i szeroką gamę paneli z optyką HD 1,3MPx. Użytkownik może wybrać modele dedykowane na wąskie słupki (np. DRC-4CPHD) lub klasyczne (np. DRC-41UNHD) oraz wyposażone w czytnik kart/breloków i/lub klawiaturę kodową umożliwiające otwarcie furtki i bramy za pomocą kodu i/lub transpondera zbliżeniowego (np. DRC-40DKHD).

Słów kilka o firmie COMMAX:

Siedziba firmy COMMAX

Firma COMMAX została utworzona 1 kwietnia 1968 roku jako "JoongAng Electronics Co.", kiedy koreański przemysł elektroniczny był jeszcze w bardzo wczesnym stadium rozwoju. Od początku firma mierzyła bardzo wysoko i prowadziła ekspansję na rynki międzynarodowe stając się pierwszym koreańskim eksporterem domofonów. Wkrótce firma COMMAX stała się jednym z wiodących firm eksportowych w Korei.

Jako pierwsza na świecie uzyskała certyfikaty UL i TUV dla wideodomofonów. Dodatkowo przez pięć kolejnych lat (od 1999 do 2003) firma znalazła się gronie 50 przedsiębiorstw reprezentujących doskonałość w zakresie jakości i konkurencyjności; co potwierdza jej pozycję jako wiodącego przedsiębiorstwa w branży telekomunikacyjnej o bardzo solidnych podstawach technologicznych.

W 1999 roku nazwa firmy została zmieniona na COMMAX Ltd w celu zintegrowania wizerunku spółki. Dodatkowo, jako dowód jej integralności i przejrzystości w zakresie zarządzania, od stycznia 2000 roku firma jest notowana na giełdzie KOSDAQ. Firma przeznacza 20% swoich dochodów na prace badawczo-rozwojowe działu R&D. Efektem jest wprowadzanie na rynek 30~40 nowych produktów rocznie. Aktualnie firma produkuje ponad 400 modeli urządzeń.

COMMAX - 50 lat istnienia

W roku 2018 firma COMMAX obchodziła 50-lecie istnienia. Na lokalnym, koreańskim rynku należy już do elitarnego grona czterech firm, które mogą poszczycić się nieprzerwaną działalnością od 50 lat.

Logotyp GDE
GDE POLSKA
Włosań, ul. Świątnicka 88
32-031 Mogilany
tel. 12 256 50 35
biuro@gde.pl
www.gde.pl
www.commax.pl

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny