Komfort i bezpieczeństwo - wideodomofony i monitoring

Artykuł promocyjny
Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Komfort i bezpieczeństwo - wideodomofony i monitoring

Firma GDE Polska oferuje szereg rozwiązań dla domu zapewniających komfort i bezpieczeństwo. Wśród nich jest szeroka oferta wideodomofonów oraz urządzeń monitoringu wizyjnego.

aktualizacja: 2019-10-07 12:45:07

System wideodomofonowy COMMAX IP to urządzenia łączone i zasilane za pomocą skrętki UTP. Technologia IP pozwala na większą elastyczność w budowie systemu wideodomofonowego, eliminuje zakłócenia toru audio oraz pozwala na bezstratny przesył sygnału wideo jakości Full HD.

Monitory IP COMMAX to główne "centrum dowodzenia" systemu wideodomofonowego. Dostępne są dwa modele z panoramicznymi, dotykowymi ekranami wielkości 7" i 10,2" w dwóch wersjach kolorystycznych: klasycznej - biało-perłowej oraz designerskiej - ciemnoszarej z granatowym akcentem wokół ekranu. Poza oczywistymi funkcjami komunikacji z panelami wejściowymi mają udogodnienia ułatwiające integrację z systemem obserwacyjnym CCTV IP (możliwość wyświetlenia obrazu z dowolnej liczby kamer CCTV IP), komunikację interkomową (dla monitora 10,2" także wideointerkom), pamięć zdarzeń z zapisem filmów z paneli wejściowych, funkcjonalne aplikacje: przeglądarkę internetową, zegar, kalkulator, informacje pogodowe, a także przekierowanie rozmów na urządzenia mobilne Android / iOS. Instalację ułatwia zasilanie monitorów ze standardowego switcha PoE.

Dostępne są także stacje bramowe jednoabonentowe oraz wieloabonentowe. Rozdzielczość 2MPx /3MPx gwarantuje wysoką jakość obrazu wyświetlanego na monitorach oraz urządzeniach mobilnych. Jedną z opcji jest możliwość otwarcia wejścia kartą lub brelokiem.

System wideodomofonowy COMMAX IP

Monitoring MAZi to pełna oferta kamer i rejestratorów. W systemach monitoringu dla domków warto zwrócić uwagę na estetyczne kamery kopułkowe IDH-23IRL oraz IVN-21IR, a także kamery kompaktowe IWH-43MRL oraz IWN-23VR.

Z bogatej oferty rejestratorów polecamy serię IMVR - np. 8-kanałowy rejestrator IMVR-08QPOE. Rejestratory IMVR idealnie nadają do małych systemów monitoringu wyposażonych w najbardziej popularne kamery o rozdzielczości 2 i 4Mpx z najnowszymi kodekami H.265+/H.265, a także H.264+/H.264. Mniej zaawansowanych użytkowników zainteresuje funkcja Plug-and-Play - wystarczy podłączyć kamery MAZi do portów PoE i po chwili połączenie z kamerami oraz nagrywanie zostanie skonfigurowane automatycznie. Rejestrator może być zarządzany przez smartfon, przeglądarkę, a także przez zaawansowane oprogramowanie na Windows.

Dzięki pracy w chmurze mamy możliwość łatwego połączenia z rejestratorem, niezależnie od tego jakiego rodzaju mamy dostęp do Internetu. Tzw. konto gościa pozwala na szybkie skonfigurowanie połączenia przez chmurę po zeskanowaniu z menu rejestratora kodu QR. Użyteczną funkcją są powiadomienia PUSH, które rejestrator może wysyłać na smartfon np. po wykryciu ruchu czy awarii dysku. Jeśli telefon ma połączenie z internetem na ekranie pojawi się informacja o zdarzeniu, będzie też możliwe podglądnięcie obrazu kamery.

MAZI i Commax - logotyp

GDE Polska logotyp
GDE Polska
Włosań, ul. Świątnicka 88, 32-031 Mogilany
biuro@gde.pl
www.gde.pl

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Dom inteligentny - co musisz wiedzieć, zanim się zdecydujesz? Instalacja elektryczna
Dom inteligentny - co musisz wiedzieć, zanim się zdecydujesz? Instalacja elektryczna
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze czerwiec 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom czerwiec 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje