EXTRA OKAZJA w ARCHON+! Kupując Projekt Domu możesz zyskać minimum 500 zł

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
EXTRA OKAZJA w ARCHON+! Kupując Projekt Domu możesz zyskać minimum 500 zł

Do piątku 15 maja 2020 r., do godz. 8:00 w Biurze Projektów ARCHON+ trwa Extra Promocja, w ramach której można kupić projekt domu z RABATEM 350 zł oraz gotowy, dostępny od ręki kosztorys budowlany za 1 zł.

aktualizacja: 2020-05-13 06:32:31

Warto skorzystać z okazji, tym bardziej że kosztorys umożliwia spore oszczędności zarówno w trakcie budowy, jak i na etapie przygotowań do niej. Ułatwia proces zamawiania materiałów, szybkie porównanie ofert cenowych i wybranie tej najkorzystniejszej, pozwala właściwie zaplanować harmonogram poszczególnych prac i kontrolować ich przebieg. Kosztorys uwzględnia wskaźniki, mające wpływ na końcowy bilans kosztów i daje możliwość modyfikowania poszczególnych stawek, a wprowadzane zmiany przeliczają na bieżąco.

Oferta ARCHON+ to aktualnie ponad 2000 gotowych projektów domów o różnorodnej stylistyce, wielkości powierzchni, ilości kondygnacji. Wśród popularnych kolekcji znajdziecie m.in.: projekty domów parterowych, małe domy, projekty domów prostych i tanich w budowie, czy projekty domów nowoczesnych. Doradcy ARCHON+ oferują swoją pomoc w zakresie doboru projektu do działki, założonego przez inwestora budżetu oraz indywidualnych potrzeb.

Poszukując projektu domu ARCHON+ można skorzystać z łatwej w obsłudze wyszukiwarki, umożliwiającej szybką selekcję oferty, według różnych parametrów takich jak m.in.: ilość kondygnacji, rodzaj dachu, wielkość powierzchni użytkowej, wymiary działki, ilość pokoi, czy rodzaj zadaszenia nad tarasem. Można także skorzystać z formularza doboru projektu i po określeniu najważniejszych parametrów domu przesłać go do pracowni. W odpowiedzi doradcy projektowi ARCHON+ przygotują listę najlepszych projektów, spełniających dane kryteria.

Pełne informacje o promocji oraz wszystkie projekty domów dostępne są na www.archon.pl

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Lasery samopoziomujące w pracach wykończeniowych i konstrukcyjnych
Lasery samopoziomujące w pracach wykończeniowych i konstrukcyjnych
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2020

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze czerwiec 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom maj 2020

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje