EXTRA OKAZJA w ARCHON+! Kupując Projekt Domu możesz zyskać minimum 500 zł

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
EXTRA OKAZJA w ARCHON+! Kupując Projekt Domu możesz zyskać minimum 500 zł

Do piątku 15 maja 2020 r., do godz. 8:00 w Biurze Projektów ARCHON+ trwa Extra Promocja, w ramach której można kupić projekt domu z RABATEM 350 zł oraz gotowy, dostępny od ręki kosztorys budowlany za 1 zł.

aktualizacja: 2020-05-13 06:32:31

Warto skorzystać z okazji, tym bardziej że kosztorys umożliwia spore oszczędności zarówno w trakcie budowy, jak i na etapie przygotowań do niej. Ułatwia proces zamawiania materiałów, szybkie porównanie ofert cenowych i wybranie tej najkorzystniejszej, pozwala właściwie zaplanować harmonogram poszczególnych prac i kontrolować ich przebieg. Kosztorys uwzględnia wskaźniki, mające wpływ na końcowy bilans kosztów i daje możliwość modyfikowania poszczególnych stawek, a wprowadzane zmiany przeliczają na bieżąco.

Oferta ARCHON+ to aktualnie ponad 2000 gotowych projektów domów o różnorodnej stylistyce, wielkości powierzchni, ilości kondygnacji. Wśród popularnych kolekcji znajdziecie m.in.: projekty domów parterowych, małe domy, projekty domów prostych i tanich w budowie, czy projekty domów nowoczesnych. Doradcy ARCHON+ oferują swoją pomoc w zakresie doboru projektu do działki, założonego przez inwestora budżetu oraz indywidualnych potrzeb.

Poszukując projektu domu ARCHON+ można skorzystać z łatwej w obsłudze wyszukiwarki, umożliwiającej szybką selekcję oferty, według różnych parametrów takich jak m.in.: ilość kondygnacji, rodzaj dachu, wielkość powierzchni użytkowej, wymiary działki, ilość pokoi, czy rodzaj zadaszenia nad tarasem. Można także skorzystać z formularza doboru projektu i po określeniu najważniejszych parametrów domu przesłać go do pracowni. W odpowiedzi doradcy projektowi ARCHON+ przygotują listę najlepszych projektów, spełniających dane kryteria.

Pełne informacje o promocji oraz wszystkie projekty domów dostępne są na www.archon.pl

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Budowa stolika pomocniczego przydatnego w trakcie grilla
Budowa stolika pomocniczego przydatnego w trakcie grilla
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2020

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2020

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze luty 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2020

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje