Teraz Projekty Domów ARCHON+ w starej, niższej cenie z RABATEM 250 zł

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
aktualizacja: 2018-09-17 13:05:47
Teraz Projekty Domów ARCHON+  w starej, niższej cenie z RABATEM 250 zł

W Biurze Projektów ARCHON+ na Inwestorów, planujących budowę domu, czeka "wyjątkowa okazja". Właśnie teraz można kupić wybrany projekt domu z kolekcji ARCHON+ w "Starej, niższej cenie z RABATEM 250 zł".

Promocja obowiązuje tylko do wtorku 2.10.2018 r., do godz. 8:00. To jedyna taka okazja, gdyż od dnia 2.10.2018 r. w ARCHON+ będą obowiązywać NOWE CENY projektów domów.

W pełnej kolekcji, dostępnej na www.archon.pl, znajduje się już ponad 1600 gotowych projektów domów. Duża różnorodność oferty, dostępność wielu wersji i wariantów danego projektu domu, zapewnia Inwestorom swobodę wyboru. Miłośników architektonicznych trendów z pewnością zainteresuje kategoria: projekty domów nowoczesnych. Domy te wyróżniają efektowną kompozycją elewacji. Tynki w modnych  odcieniach  bieli i chłodnych szarości oraz drewniane, klinkierowe czy betonowe okładziny przyciągają spojrzenia. Uwadze Inwestorów polecamy również takie popularne kolekcje jak: projekty domów parterowych,  projekty domów tanich w budowie, projekty małych domów.

W wyborze odpowiedniego projektu domu z pewnością pomocne będą prezentowane aranżacje wnętrz, wirtualne spacery oraz filmy i zdjęcia z realizacji.


Szczegóły promocji na  www.archon.pl

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Budowa stolika pomocniczego przydatnego w trakcie grilla
Budowa stolika pomocniczego przydatnego w trakcie grilla
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2020

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2020

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze październik 2020

Czas na Wnętrze

Magazyn pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom lipiec - sierpień 2020

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje