Nowoczesne wanny i kabiny prysznicowe - przegląd i ceny

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Nowoczesne wanny i kabiny prysznicowe - przegląd i ceny

Wanna czy prysznic? Źle postawione pytanie. Istotniejsze jest, ile miejsca możemy przeznaczyć na osobistą strefę kąpielową. Bo dziś nawet na wyjątkowo skromnej powierzchni możemy cieszyć się jednym i drugim wariantem kąpieli, nie rezygnując z komfortu i użytecznych innowacji.

Każdy sposób na kąpiel jest dobry; wszak niewielu z nas dysponuje czasem, jakiego wymaga codzienne powolne misterium. Dlatego najlepiej mieć jedno i drugie - pod prysznicem nabierzemy porannego wigoru i spłuczemy wieczorne zmęczenie, wanna zaś przyda się, gdy zechcemy odprężyć się w wyjątkowych warunkach - w pianie, wśród aromatu eterycznych olejków.

Wanny i natryski - przegląd i ceny

Zanurzona w posadzce wanna i otwarty natrysk tworzą atmosferę tropikalnych wakacji. Komponenty kolekcji Axor Citterio E, zaprojektowanej przez Antonio Citterio.
Dzięki szlachetnej prostocie form, komponenty kolekcji Axor Citterio E, zaprojektowanej przez Antonio Citterio, będą doskonale harmonizować zarówno z klasycznym, jak i nowoczesnym wnętrzem. "Zanurzona" w posadzce wanna i otwarty natrysk tworzą atmosferę tropikalnych wakacji. Cena u producenta (fot. Hansgrohe)
Wanna Tricolore ze stali ozdobionej barwną emalią w kilku odcieniach
Wykreowana przez Wernera Aisslingera wanna Tricolore ze stali ozdobionej barwną emalią w kilku odcieniach stanowić będzie niecodzienny akcent. Cena u producenta (fot. Kaldewei)
Wanna Cono o organicznym kształcie, uformowana z kompozytowego tworzywa Cristalplant®; pojemność 303 l
Wanna Cono o organicznym kształcie, uformowana z kompozytowego tworzywa Cristalplant®; pojemność 303 l. Cena od ok. 31 500 zł. (fot. Gessi)
Kompozytowa wanna Anahita o wymiarach 180 x 130 cm; pojemność 400 l
Naśladująca wodny wir kompozytowa wanna Anahita o wymiarach 180 x 130 cm; pojemność 400 l. Cena od ok. 49 000 zł. (fot. Mastella Design)
Kompaktowa wanna Normal o pojemności 273 l i niezwykła kabina natryskowa Chiocciola (obie proj. Benedini Associati) ze spiralnie ukształtowanej tafli Parapanu®
Kompaktowa wanna Normal o pojemności 273 l i niezwykła kabina natryskowa Chiocciola (obie proj. Benedini Associati) ze spiralnie ukształtowanej tafli Parapanu® - materiału na bazie akrylu o wysokiej wytrzymałości i wyjątkowo gładkiej powierzchni. Na zamówienie. (fot. Agape)

Wolno stojąca wanna Bilbao, wykonana z materiału typu solid surface o szlachetnie matowym wykończeniu; wymiary 170 x 80 cm
Wolno stojąca wanna Bilbao, wykonana z materiału typu solid surface o szlachetnie matowym wykończeniu; wymiary 170 x 80 cm. Cena od ok. 7880 zł. (fot. Riho)
Kompozytowa wanna Marsiglia o formie inspirowanej przez dawne balie z tarą; wymiary 149 x 87 cm
Kompozytowa wanna Marsiglia o formie inspirowanej przez dawne balie z tarą; wymiary 149 x 87 cm. Na zamówienie. (fot. Agape)
Centro Duo Oval - wanna z systemem elektronicznej armatury Comfort Select
Centro Duo Oval - wanna z systemem elektronicznej armatury Comfort Select; zintegrowany z jej rantem, niemal niewidoczny panel wyposażony jest w sterownik temperatury i przepływu wody oraz w przełącznik wanna/prysznic. Cena u producenta (fot. Kaldewei)
Kilkuosobowa wanna UFO w kształcie stalowego dysku, z wygodnym, szerokim i ciepłym w dotyku zagłówkiem; średnica 204 cm
Zaproszenie w przyszłość: kilkuosobowa wanna UFO w kształcie stalowego dysku, z wygodnym, szerokim i ciepłym w dotyku zagłówkiem; średnica 204 cm. Na zamówienie. (fot. Agape)
Wolno stojąca akrylowa wanna Divina F na podkładzie z włókna szklanego, wyposażona w przeznaczoną specjalnie do niej baterię z kaskadową wylewką, półkę i miękki zagłówek Eva
Wolno stojąca akrylowa wanna Divina F na podkładzie z włókna szklanego, wyposażona w przeznaczoną specjalnie do niej baterię z kaskadową wylewką, półkę i miękki zagłówek Eva. Cena (bez dodatków) od ok. 4700 zł. (fot. Novellini)
Wanna wolno stojąca Cape Cod z tworzywa DuroSolid (proj. Philippe Starck)
Wanna wolno stojąca Cape Cod z tworzywa DuroSolid (proj. Philippe Starck) wnosi do wnętrza powiew morskiej bryzy z atlantyckiego wybrzeża Nowej Anglii; długość 185,5 cm. Cena od ok. 8330 zł. (fot. Duravit)
Designerska geometryczna wanna iSpa z matowego Cristalplantu®, z eleganckim zintegrowanym zagłówkiem; długość 180 cm
Designerska geometryczna wanna iSpa z matowego Cristalplantu®, z eleganckim zintegrowanym zagłówkiem; długość 180 cm. Cena od ok. 37 950 zł. (fot. Gessi)
Kompozytowa owalna wanna Bahia VA; wymiary 210 x 140 cm
Kompozytowa owalna wanna Bahia VA; wymiary 210 x 140 cm. Cena od ok. 72 260 zł. (fot. Mastella Design)
Akrylowa asymetryczna wanna narożna Chrome; wymiary od 160 x 105 cm
Akrylowa asymetryczna wanna narożna Chrome; wymiary od 160 x 105 cm. Cena od 1937 zł. (fot. Ravak)
Wanna Cuna w stylu retro z tworzywa solid surface w oplocie stalowych rur
Wanna Cuna w stylu retro z tworzywa solid surface w oplocie stalowych rur. Na zamówienie. (fot. Agape)

Kabiny prysznicowe - przegląd i ceny

Obszerna kabina natryskowa Kuadra H o wymiarach 140 x 100 cm, z wzorem doskonale imitującym stalowe ramy
Obszerna kabina natryskowa Kuadra H o wymiarach 140 x 100 cm, z wzorem doskonale imitującym stalowe ramy, nadaje wnętrzu industrialny charakter. Powłoka Crystal Clear pomaga utrzymać szklane powierzchnie w czystości; wys. 200 cm. Cena od ok. 6830 zł. (fot. Novellini)
Ascetycznie prosta kabina typu walk-in Rio Grande ze szkła zabezpieczonego powłoką DP active; szerokość szyby od 90 cm
Ascetycznie prosta kabina typu walk-in Rio Grande ze szkła zabezpieczonego powłoką DP active; szerokość szyby od 90 cm. Cena od ok. 940 zł. (fot. Aquaform)
Kabina Pivot PDOP1/PDOP2 + PPS, składająca się ze ścianki stałej, drzwi wahadłowych i ścianki bocznej
Kabina Pivot PDOP1/PDOP2 + PPS, składająca się ze ścianki stałej, drzwi wahadłowych i ścianki bocznej; dostępna w różnych rozmiarach (drzwi szerokości od 80 do 120 cm). Cena uzależniona od konfiguracji. (fot. Ravak)
Kabina Arta KDS o niestandardowym rzucie, wykorzystującym nietypowe warunki przestrzenne. Fragment obudowy wanny tworzy w niej praktyczną półkę
Kabina Arta KDS o niestandardowym rzucie, wykorzystującym nietypowe warunki przestrzenne. Fragment obudowy wanny tworzy w niej praktyczną półkę. Na zamówienie. (fot. Radaway)

Artykuł pochodzi z numeru specjalnego "Budujemy Dom - Wnętrza 2019"

Dodaj komentarz

time image
time image
Warto wiedzieć dodatkowo:
Zobacz inne artykuły
Montaż stelaża podtynkowego do sedesu wiszącego
Montaż stelaża podtynkowego do sedesu wiszącego
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze wrzesień 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom lipiec - sierpień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje