Porządek pod blatem - cargo do szafek niskich

Szafki dolne to podstawa strefy przechowywania. To tu trzymamy zapasy i kuchenne akcesoria. W porównaniu z szafkami górnymi są bardziej pakowne i… trudniej dostępne. Żeby zobaczyć ich pełną zawartość musimy się nie tylko schylić, ale też wystawić kilka produktów znajdujących się z przodu.

Jak tego uniknąć?

Dzięki mechanizmom wysuwnym - takim jak Cargo Mini marki REJS, możemy zapewnić sobie bezproblemowy dostęp do wszystkich przechowywanych pod blatem produktów. Mało tego, bardzo szeroka oferta cargo, obejmująca wiele wariantów i modeli umożliwia również dostosowanie ich do naszych potrzeb, a także do specyfiki rzeczy, które zamierzamy w nich schować.

Do wyboru są systemy na stelażu bocznym lub dolnym, w różnych rozmiarach (od 15 cm szer.) i opcjach wykończenia. Są mechanizmy dwupoziomowe z dnem ażurowym lub pełnym wykonanym z tworzywa lub płyty. Są półki na przyprawy, wieszaki na ściereczki, a nawet kosze na tekstylia. Jeśli tylko potrzebujemy, możemy zamocować dodatkowe koszyki lub zmienić ich położenie. Szeroka oferta relingów i systemów organizacji ułatwi utrzymanie porządku.

Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2020

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze lipiec - sierpień 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom czerwiec 2020

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje