Panele dekoracyjne MOTIVO - ściana w modnej odsłonie

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Panele dekoracyjne MOTIVO - ściana w modnej odsłonie

Panele dekoracyjne MOTIVO marki Profile VOX dostępne są w niezwykle bogatej palecie wzorów. Całe portfolio podzielone zostało na 3 kolekcje - Feeling, Classic i Basic. Classic to najbardziej popularne motywy dekoracyjne stosowane w aranżacji wnętrz.

aktualizacja: 2017-05-23 09:11:12

Wśród 14 wzorów odnajdziemy panele perfekcyjnie odwzorowujące drewniane deski w różnych odcieniach kolorystycznych, kamienne płytki, bieloną cegłę czy marmur. Na uwagę zasługuje duża naturalność obrazów na okładzinach. Jest to zasługa wysokiej klasy zadruku cyfrowego, użytego przy produkcji. Kolekcja Basic to 7 wzorów paneli o stonowanym charakterze.

Zarówno drewniane motywy, jak Bosco Gris czy Frassino oraz kamienne Marmo Scuro i Marmo Tipo, będą stanowiły subtelne tło dla wystroju wnętrza w zróżnicowanej stylistyce, a zarazem przeciwwagę dla mocnych akcentów kolorystycznych w pomieszczeniu. Linię Feeling wyróżnia bardzo realistyczne odwzorowanie takich materiałów, jak drewno, beton i cegła. Projektantom marki Profile VOX udało się odtworzyć nie tylko ich rysunek, ale także strukturę. Dzięki temu wzór Mattone Rosso nawet w dotyku do złudzenia przypomina starą, odkrytą cegłę, zaś efekt betonu Piedra Celeste przenosi nas w klimat autentycznej przestrzeni loftowej.

Okładziny ścienne MOTIVO pozwalają na bardzo szybką, a zarazem efektowną metamorfozę wnętrza. Produkt jest łatwy w montażu, nie wymaga specjalistycznych umiejętności i narzędzi. Wykonano go z PVC, co sprawia, że jest elastyczny i może delikatnie dopasować się do kształtu ściany. Dzięki temu to idealne rozwiązanie w przypadku potrzeby zamaskowania częstych w polskich domach nierówności i pęknięć powierzchni.

MOTIVO jest produktem wodoodpornym, w związku z tym może być z powodzeniem stosowany w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności powietrza, jak łazienka czy kuchnia. Ściana dekoracyjna MOTIVO to wygoda w codziennym użytkowaniu.

Wszelkie zabrudzenia można z łatwością usunąć przy użyciu wody z dodatkiem detergentu, bez ryzyka uszkodzenia lub odbarwienia powłoki panelu. Produkt marki VOX jest całkowicie bezpieczny dla środowiska naturalnego i zdrowia domowników. Nie emituje do atmosfery szkodliwych substancji (może pochwalić się pod tym względem prestiżową kategorią A+) i w 100% nadaje się do recyklingu.

Firma powiązana:
VOX

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Jak ułożyć cementowe płytki na ścianach wewnętrznych?
Jak ułożyć cementowe płytki na ścianach wewnętrznych?
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny