Nietypowe i innowacyjne rozwiązania nowoczesnych schodów

Artykuł promocyjny
Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Nietypowe i innowacyjne rozwiązania nowoczesnych schodów

Wystrój naszych wnętrz powinien być przede wszystkim estetyczny, odzwierciedlać nasz charakter oraz sprawdzać się w codziennym praktycznym użytkowaniu. Te trzy wyznaczniki spełniają m.in. nowoczesne schody. Dzięki nim nasze mieszkanie nabierze designerskiego wyglądu i będzie się estetycznie prezentować.

aktualizacja: 2021-01-08 12:31:13

Schody do nowoczesnych wnętrz - lekkie i przestronne!

W nowoczesnym wystroju wnętrz króluje przede wszystkim minimalizm w dobrym stylu. Dzięki takiemu rozwiązaniu nasz dom staje się optycznie bardziej przestronny i schludny. A ponadto niezwykle wygodnie użytkuje się i czyści proste gładkie powierzchnie.

Schody do nowoczesnych wnętrz zazwyczaj są też zaprojektowane w ten sposób, by konstrukcja prezentowała się lekko, a chodzenie po niej sprawiało wrażenie zawieszenia w powietrzu tak jak w przypadku tych wspornikowych schodów, gdzie cała kondygnacja jest mocno ażurowa i lekka.

Schody z podstopnicami natomiast są masywne ale wcale nie muszą przytłaczać pomieszczenia, prosta forma z ażurową balustradą sprawdzi się tutaj równie dobrze.

Oczywiście najlepiej takie schody sprawdzają się w nowocześnie urządzonych mieszkaniach, chociaż również w tradycyjnych wnętrzach mogą stać się designerską ozdobą i nowoczesnym akcentem w klasycznym wystroju: https://marchewka.pl/oferta/ms-99/

Schody Marchewka MS-112
Schody Marchewka MS-112
Schody Marchewka MS-100
Schody Marchewka MS-100

Postaw na schody w nowoczesnym stylu!

Obecnie projektanci mebli i schodów prześcigają się w coraz to nowszych modelach. Dlatego z łatwością można znaleźć niebanalny i oryginalny model, który na specjalne zamówienie dopasujemy do wymiarów Twoich pomieszczeń. W końcu wszystkie chwyty są dozwolone we współczesnej architekturze wnętrz!

Tak jak napisaliśmy, nowoczesne schody cechują się minimalistyczną formą, dlatego nawet najbardziej wymyślne modele prezentują się z klasą i bez zbędnej przesady. Ponadto niezmiennie projektanci stawiają na klasykę pod względem materiałów dlatego możesz cieszyć się ciepłą fakturą naturalnego drewna, często łączonego z przełamującym chłodnym metalem czy nowoczesnym szkłem

Schody Marchewka MS-141
Schody Marchewka MS-141

Takie kontrastowe zestawienia naprawdę intrygująco się prezentują i nadają wnętrzu niepowtarzalny charakter. Zatem warto zabawić się w mieszanie stylów i materiałów, z jakich wykonane będę Twoje schody: https://marchewka.pl/oferta/ms-135

Obecnie wyjątkowo modne jest np. łączenie różnych gatunków drewna - zarówno krajowych, jak i egzotycznych. Żeby Twoje schody prezentowały się równie pięknie o każdej porze dnia i nocy - w wielu modelach montowane jest podświetlenie LED, które jest nie tylko praktyczne, ale też wprowadza przyjemny klimat: https://marchewka.pl/oferta/schody-nowoczesne-ms-119-marchewka/

Nowoczesne schody - solidna inwestycja na długie lata!

Inwestując w schody na zamówienie od firm z tradycjami i długoletnim doświadczeniem, możemy mieć gwarancję, że nasze zlecenie zostanie wykonane porządnie i solidnie. Sami każdy egzemplarz schodów wytwarzamy z indywidualnym podejściem i niezwykłą starannością, ponieważ chcemy oferować produkty naprawdę wysokiej jakości, które będą dopracowane w najmniejszym detalu.

Dlatego także nowoczesne schody staną się pewnego dnia "wiekowe", ponieważ przy odpowiednim użytkowaniu i konserwacji, z pewnością posłużą jako pomost między poszczególnymi piętrami domu, przez wiele, wiele lat! Teraz dobra jakość dotyczy nie tylko schodów w klasycznym stylu - nowoczesne schody również mają stabilną i trwałą konstrukcję.

Schody Marchewka MS-135
Schody Marchewka MS-135

Nowoczesne schody - znajdź idealny model!

Na naszej stronie www.marchewka.pl prezentujemy przykłady realizacji, gdzie jest na-prawdę szeroki wybór rozmaitych modeli schodów. Żeby sprostać Waszym różno-rodnym gustom, przygotowaliśmy zarówno schody w nowoczesnym, jak i tradycyjnym stylu. Odwiedź naszą witrynę i wybierz wymarzony model nowoczesnych schodów, dopasowanych do swoich potrzeb oraz do dotychczasowej aranżacji Twojego mieszkania. Jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Serdecznie zapraszamy do bezpośredniego kontaktu - wspólnie ustalimy szczegóły i znajdziemy najlepsze rozwiązania dla Twojego nowoczesnego wnętrza!

Dodaj komentarz

time image
time image
Warto wiedzieć dodatkowo:
Zobacz inne artykuły
Montaż schodów strychowych Fakro LWK
Montaż schodów strychowych Fakro LWK
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze wrzesień 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom lipiec - sierpień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje