Nietypowe i innowacyjne rozwiązania nowoczesnych schodów

Artykuł promocyjny
Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Nietypowe i innowacyjne rozwiązania nowoczesnych schodów

Wystrój naszych wnętrz powinien być przede wszystkim estetyczny, odzwierciedlać nasz charakter oraz sprawdzać się w codziennym praktycznym użytkowaniu. Te trzy wyznaczniki spełniają m.in. nowoczesne schody. Dzięki nim nasze mieszkanie nabierze designerskiego wyglądu i będzie się estetycznie prezentować.

aktualizacja: 2021-01-08 12:31:13

Schody do nowoczesnych wnętrz - lekkie i przestronne!

W nowoczesnym wystroju wnętrz króluje przede wszystkim minimalizm w dobrym stylu. Dzięki takiemu rozwiązaniu nasz dom staje się optycznie bardziej przestronny i schludny. A ponadto niezwykle wygodnie użytkuje się i czyści proste gładkie powierzchnie.

Schody do nowoczesnych wnętrz zazwyczaj są też zaprojektowane w ten sposób, by konstrukcja prezentowała się lekko, a chodzenie po niej sprawiało wrażenie zawieszenia w powietrzu tak jak w przypadku tych wspornikowych schodów, gdzie cała kondygnacja jest mocno ażurowa i lekka.

Schody z podstopnicami natomiast są masywne ale wcale nie muszą przytłaczać pomieszczenia, prosta forma z ażurową balustradą sprawdzi się tutaj równie dobrze.

Oczywiście najlepiej takie schody sprawdzają się w nowocześnie urządzonych mieszkaniach, chociaż również w tradycyjnych wnętrzach mogą stać się designerską ozdobą i nowoczesnym akcentem w klasycznym wystroju: https://marchewka.pl/oferta/ms-99/

Schody Marchewka MS-112
Schody Marchewka MS-112
Schody Marchewka MS-100
Schody Marchewka MS-100

Postaw na schody w nowoczesnym stylu!

Obecnie projektanci mebli i schodów prześcigają się w coraz to nowszych modelach. Dlatego z łatwością można znaleźć niebanalny i oryginalny model, który na specjalne zamówienie dopasujemy do wymiarów Twoich pomieszczeń. W końcu wszystkie chwyty są dozwolone we współczesnej architekturze wnętrz!

Tak jak napisaliśmy, nowoczesne schody cechują się minimalistyczną formą, dlatego nawet najbardziej wymyślne modele prezentują się z klasą i bez zbędnej przesady. Ponadto niezmiennie projektanci stawiają na klasykę pod względem materiałów dlatego możesz cieszyć się ciepłą fakturą naturalnego drewna, często łączonego z przełamującym chłodnym metalem czy nowoczesnym szkłem

Schody Marchewka MS-141
Schody Marchewka MS-141

Takie kontrastowe zestawienia naprawdę intrygująco się prezentują i nadają wnętrzu niepowtarzalny charakter. Zatem warto zabawić się w mieszanie stylów i materiałów, z jakich wykonane będę Twoje schody: https://marchewka.pl/oferta/ms-135

Obecnie wyjątkowo modne jest np. łączenie różnych gatunków drewna - zarówno krajowych, jak i egzotycznych. Żeby Twoje schody prezentowały się równie pięknie o każdej porze dnia i nocy - w wielu modelach montowane jest podświetlenie LED, które jest nie tylko praktyczne, ale też wprowadza przyjemny klimat: https://marchewka.pl/oferta/schody-nowoczesne-ms-119-marchewka/

Nowoczesne schody - solidna inwestycja na długie lata!

Inwestując w schody na zamówienie od firm z tradycjami i długoletnim doświadczeniem, możemy mieć gwarancję, że nasze zlecenie zostanie wykonane porządnie i solidnie. Sami każdy egzemplarz schodów wytwarzamy z indywidualnym podejściem i niezwykłą starannością, ponieważ chcemy oferować produkty naprawdę wysokiej jakości, które będą dopracowane w najmniejszym detalu.

Dlatego także nowoczesne schody staną się pewnego dnia "wiekowe", ponieważ przy odpowiednim użytkowaniu i konserwacji, z pewnością posłużą jako pomost między poszczególnymi piętrami domu, przez wiele, wiele lat! Teraz dobra jakość dotyczy nie tylko schodów w klasycznym stylu - nowoczesne schody również mają stabilną i trwałą konstrukcję.

Schody Marchewka MS-135
Schody Marchewka MS-135

Nowoczesne schody - znajdź idealny model!

Na naszej stronie www.marchewka.pl prezentujemy przykłady realizacji, gdzie jest na-prawdę szeroki wybór rozmaitych modeli schodów. Żeby sprostać Waszym różno-rodnym gustom, przygotowaliśmy zarówno schody w nowoczesnym, jak i tradycyjnym stylu. Odwiedź naszą witrynę i wybierz wymarzony model nowoczesnych schodów, dopasowanych do swoich potrzeb oraz do dotychczasowej aranżacji Twojego mieszkania. Jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Serdecznie zapraszamy do bezpośredniego kontaktu - wspólnie ustalimy szczegóły i znajdziemy najlepsze rozwiązania dla Twojego nowoczesnego wnętrza!

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Montaż schodów strychowych Fakro LWK
Montaż schodów strychowych Fakro LWK
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2022

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze maj 2022

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom maj 2022

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2022

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2022

Nowoczesne Instalacje