Nowość! Wodoszczelna farba renowacyjna od ŚMIG

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Nowość! Wodoszczelna farba renowacyjna od ŚMIG

Od niedawna w sklepach dostępna jest nowość firmy ŚMIG - Wodoszczelna farba renowacyjna. Farba po pomalowaniu tworzy wodoszczelną i kolorową powłokę odporną na warunki atmosferyczne, co pozwala na szereg zastosowań w pracach uszczelniających, ochronnych i naprawczych. Można ją kupić w czterech kolorach: ceglanym, grafitowym, białym i brązowym, w opakowaniach 7 litrowych.

aktualizacja: 2020-07-21 11:12:00

Farba ŚMIG ma nieograniczone możliwości zastosowań, które zależą tylko od wyobraźni użytkownika. Nadaje się do realizacji dużych projektów, jak i drobnych napraw. Jest idealną propozycją dla wszystkich, którzy chcieliby niedrogim kosztem wyremontować stary dach lub uszczelnić opierzenia i rynny. Można nią ochronić cokoły i przyziemia budynków przed wodą, wilgocią i brudem, ponieważ powłoka jest wodoszczelna, zmywalna karcherem oraz paroprzepuszczalna.

Produkt znajdzie zastosowanie także przy ochronie murów i murków przed niszczącym działaniem wody, w które woda wnika i rozsadza zamarzając w zimie. Farba doskonale sprawdzi się również przy pracach w ogrodzie np. przy uszczelnianiu elementów architektury ogrodowej, takich jak fontanny, dachy altanek, domków ogrodowych, piaskownic itp. oraz przy pracach majsterkowych np. uszczelnianiu drewnianych donic na kwiaty.

Wodoszczelna farba renowacyjna ŚMIG to produkt bardzo innowacyjny. Został stworzony także z myślą o budownictwie pasywnym, do poprawy termoizolacyjności dachów. Wysoki współczynnik odbicia światła białej farby ŚMIG W-1 chroni budynek przed przegrzewaniem się.

Wodoszczelna farba renowacyjna od ŚMIG

Farbę renowacyjną ŚMIG można stosować na niemal wszystkie materiały. Nadaje się do nakładania na dachówki ceramiczne, dachówki cementowe, papę, blachę, stare gonty bitumiczne i drewniane, blachodachówkę, blachę ocynkowaną, cegłę, beton, stal, drewno, itp. Jednocześnie jej zastosowanie jest szybkie i skuteczne, a dostępna kolorystyka pozwala odpowiednio dopasować farbę do potrzeb użytkownika.

Wodoszczelna farba renowacyjna ŚMIG po naniesieniu tworzy wysoce elastyczną powłokę, odporną na działanie wody, mrozu, śniegu i promieni słonecznych. Powierzchnia wyschniętej farby jest gładka i równa, dzięki czemu łatwo ją utrzymać w czystości.

Szczegółową informację gdzie kupić farbę, można znaleźć pod linkiem: www.smig.pl/smig_w-1

Firma powiązana:
MEGARON

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
15 sposobów, które ułatwią pracę z drewnem
15 sposobów, które ułatwią pracę z drewnem
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2020

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2020

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze marzec 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom styczeń - luty 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje