Soudal na targach BUDMA 2020!

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 6-9 minut
Soudal na targach BUDMA 2020!

4 lutego 2020 r. w Poznaniu wystartuje 29. edycja targów BUDMA. Swoje propozycje zaprezentuje m.in. lider innowacyjności w sektorze chemii budowlanej - firma Soudal.

aktualizacja: 2020-01-20 11:20:49

Jako Partner ogólnopolskiej kampanii edukacyjnej "Dobry montaż" Soudal po raz kolejny weźmie udział w interaktywnej MONTERIADZIE, promując profesjonalną instalację wyrobów stolarki otworowej w technologii Soudal Window System. Firma będzie również obecna na targach w roli Srebrnego Partnera 10. Mistrzostw Polski Młodych Dekarzy.

Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA, które należą do największych i najważniejszych imprez tego typu w Europie, w tym roku zgromadzą około 1000 wystawców z Polski i zagranicy. Wydarzenie tradycyjnie potrwa 4 dni i będzie idealną okazją do nawiązania nowych kontaktów biznesowych, zapoznania się z premierami produktowymi oraz pogłębienia swojej wiedzy na temat aktualnych wyzwań i trendów w branży budowlanej.

W programie targów nie zabraknie oczywiście MONTERIADY (stoisko nr 1 w hali nr 5), organizowanej przez Związek Polskie Okna i Drzwi (POiD). Nadchodząca odsłona MONTERIADY obejmie ponad 50 godzin pokazów prawidłowej instalacji wyrobów stolarki budowlanej z udziałem wykwalifikowanych monterów z programu "Dobry montaż".

Wieloletnim Partnerem tej inicjatywy jest firma Soudal, która opracowała kompletny system montażu okien i drzwi Soudal Window System (SWS). W systemie SWS funkcję izolatora termicznego pełni pianka poliuretanowa, która od wewnątrz zabezpieczona jest specjalną taśmą paroszczelną, a od zewnątrz - taśmą paroprzepuszczalną. Rozwiązanie to gwarantuje skuteczne i trwałe uszczelnienie styku okna lub drzwi ze ścianą zewnętrzną i w rezultacie diametralnie poprawia charakterystykę energetyczną budynku.

W ofercie Soudal znajdują się również innowacyjne płynne membrany Soudatight, zalecane do wykonywania wewnętrznych i zewnętrznych uszczelnień podczas wymiany stolarki okiennej. Nie wymagają one gruntowania podłoża, mogą być nakładane nawet na wilgotne i nierówne powierzchnie, dzięki czemu ich zastosowanie bardzo usprawnia i przyspiesza prace montażowe. W tym roku uczestnicy MONTERIADY obejrzą m.in. profesjonalną instalację okna typu HS w technologii Soudal Window System oraz instalację drzwi z wykorzystaniem dwuskładnikowej pianki Soudafoam 2K, która może być stosowana do montażu stolarki wewnętrznej bez użycia łączników mechanicznych.

Firma Soudal będzie także Srebrnym Partnerem 10. Mistrzostw Polski Młodych Dekarzy (4-5 lutego, hala nr 6) - zawodów organizowanych przez Polskie Stowarzyszenie Dekarzy (PSD) i rozgrywanych cyklicznie co dwa lata podczas targów BUDMA. Do rywalizacji w czterech kategoriach - dachy strome, dachy płaskie, dachy metalowe i fasady - staną drużyny dekarskie z całej Polski, a zwycięzcy będą reprezentować nasz kraj na Międzynarodowych Mistrzostwach Świata Młodych Dekarzy IFD w Pekinie. Podczas zmagań konkursowych zawodnicy wykorzystają m.in. flagowe produkty dekarskie firmy Soudal, w tym super mocny klej-uszczelniacz Colozinc do blachodachówki, blach trapezowych i systemów orynnowania.

Szeroka oferta materiałów dekarskich marki Soudal jest odpowiedzią na potrzeby energooszczędnego budownictwa i zostanie zaprezentowana na stoisku firmy w hali nr 6. Zwiedzający targi będą mogli uzyskać szczegółowe informacje na temat m.in.:

  • produktów Soudal przeznaczonych do klejenia membran paroizolacyjnych przy zachowaniu najwyższych parametrów paroszczelności (jednostronnie klejące taśmy Soudatape Connect i Soudatape Flex oraz klej uszczelniacz Vapourseal);
  • taśmy paroprzepuszczalnej Soudatape Facade do doszczelniania i sklejania wszelkiego rodzaju połączeń membran paroprzepuszczalnych;
  • taśmy aluminiowej Butylband z klejem butylowym do uszczelniania pokrycia dachu w miejscach, w których występuje połączenie z kominem, wyłazem czy oknem dachowym;
  • a także Soudatherm Roof - systemu gwarantującego prawidłową termoizolację dachów, w skład którego wchodzą kleje poliuretanowe do szybkiego i trwałego mocowania materiałów izolacyjnych, pozwalające na ograniczenie konieczności łączeń mechanicznych.
Firma powiązana:
Soudal

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Jakim preparatem zabezpieczyć drewniany dom dla zwierząt?
Jakim preparatem zabezpieczyć drewniany dom dla zwierząt?
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze lipiec - sierpień 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom lipiec - sierpień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje