Loteria Baumit Nivello kluczem do sukcesu - podsumowanie

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Loteria Baumit Nivello kluczem do sukcesu - podsumowanie

W grudniu 2015 r. na niebie rozbłysły fajerwerki. Nie była to bynajmniej próba generalna przed Sylwestrem, a losowanie nagrody głównej w loterii Baumit "Nivello kluczem do sukcesu", w której nagrodą główną był samochód osobowy. Uroczyste przekazanie kluczyków odbyło się 29 grudnia. Tym samym zwycięzca zabawy "wjechał" w nowy rok nową Škodą Fabią Monte Carlo.

aktualizacja: 2016-09-30 11:32:23

Ogólnopolska akcja "Nivello kluczem do sukcesu" rozpoczęła się 1.09.2015 r. i trwała do 30.11.2015 r. Aby wziąć udział w zabawie wystarczyło w czasie trwania akcji zakupić minimum jeden worek masy samopoziomującej Baumit Nivello Quattro, Baumit Nivello Centro lub Baumit Nivello 30, a następnie zarejestrować dowód zakupu na stronie www.nivello.pl i zachować go do czasu końcowego rozstrzygnięcia. Później wystarczyło już tylko czekać na wyniki loterii.

Szybkowiążące masy samopoziomujące Baumit Nivello gwarantują możliwość wchodzenia na daną powierzchnię już po około 3 godzinach, a różnorodność ich zastosowania pozwala na prace z nimi w wielu okolicznościach. Ich atuty, w połączeniu z zaufaną i cenioną na rynku marką Baumit, stojącą za Organizatorem loterii, stały się przysłowiową "wodą na młyn" napędzającą popularność akcji.

- Loteria "Nivello kluczem do sukcesu" cieszyła się bardzo dużym powodzeniem, a liczba zgłoszeń przerosła nasze oczekiwania - mówi Aleksandra Gilewska, Manager ds. Marketingu z firmy Baumit. - Zainteresowanie akcją przełożyło się na ok. 33 300 odsłon strony www.nivello.pl. W sumie w losowaniu wzięły udział 664 pozytywnie zweryfikowane zgłoszenia z różnych regionów Polski. Niestety, zwycięzca mógł być tylko jeden.

Losowanie odbyło się 2 grudnia 2015 r., a szczęście najbardziej w tym dniu dopisało pani Marcie Chrzanowskiej, która zawodowo jest związana z warszawską firmą budowlaną MProjekt Sp. z o.o. Uroczyste przekazanie nagrody - samochodu osobowego Škoda Fabia Monte Carlo - miało miejsce 29 grudnia 2015 r. w salonie Skody Gall Icm przy ul. Armii Krajowej we Wrocławiu.

- O loterii organizowanej przez firmę BAUMIT dowiedziałam się od zaprzyjaźnionej hurtowni materiałów budowlanych MW-DOM Inwestycje Sp. z o.o. z siedzibą w Ożarowie Mazowieckim. Od dawna współpracujemy z tym Dostawcą, mogąc zawsze liczyć na fachową poradę i atrakcyjne ceny. Tym razem poszukiwaliśmy materiałów odpowiedniej jakości do przeprowadzenia remontu domu, chcieliśmy wymienić podłogę, która z upływem lat i dorastaniem naszych maluchów wymagała już remontu. Wybraliśmy produkt Nivello Centro, jako cieszący się dobrymi opiniami na rynku, forach internetowych, rekomendowany przez Właściciela hurtowni. Losowanie nagrody głównej odbyło się 2 grudnia ub., dzień po moich 33 urodzinach. Nawet nie przypuszczałam, że mogłabym otrzymać tak wspaniały prezent urodzinowy. A jednak telefon z informacją o wygranej zadzwonił, całkiem niespodziewanie, dzień po losowaniu, późnym popołudniem. Radość była tak ogromna, że nie udało się powstrzymać łez. Niedowierzanie trwało aż do momentu otrzymania kluczyków. Raz jeszcze korzystając z okazji dziękuję organizatorom konkursu - mówi Marta Chrzanowska.

- Laureatce loterii gratulujemy, a wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział w zabawie i zapraszamy do udziału w kolejnych akcjach - mówi Aleksandra Gilewska, Manager ds. Marketingu z firmy Baumit.

Firma powiązana:
Baumit

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
6 błędów popełnianych podczas pracy z drewnem
6 błędów popełnianych podczas pracy z drewnem
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny