Nieograniczone możliwości systemu ogrodzeń Variante

Artykuł promocyjny
Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Nieograniczone możliwości systemu ogrodzeń Variante

Stalowy system paneli ogrodzeniowych Variante cieszy się rosnącą popularnością, zdobywając zaufanie inwestorów. Doceniają oni jego trwałość i swobodę kompozycji oraz wszechstronne zastosowanie paneli. Nie bez znaczenia jest też różnorodność kolorów i wzorów, które pozwalają na dopasowanie według potrzeb i upodobań.

aktualizacja: 2022-10-24 08:59:01

Dlaczego stal?

Bo to materiał idealny na długie, spokojne lata. Budując bądź remontując dom poszukujemy trwałych, jakościowych i sprawdzonych materiałów, by czuć się bezpiecznie w swoim domu. To daje nam stalowa blacha, która jest nie tylko wytrzymałym, trwałym materiałem, ale to również jeden z nielicznych dostępnych surowców, który można wielokrotnie poddawać recyklingowi bez utraty jego właściwości.

Jakie rozwiązanie wybrać? Najlepsze!

Ogrodzenie wokół domu pełni wiele funkcji - to nie tylko wygrodzenie terenu wyznaczające granice działki, ale też element dający poczucie bezpieczeństwa i wizytówka posesji. Oczekujmy więc od niego trwałości, najwyższej jakości, estetyki i braku konieczności ciągłej konserwacji. Jakie rozwiązania spełniają te wszystkie kryteria? Stalowe systemy ogrodzeń marki Budmat. Najnowsza kolekcja Variante to kompletny system zawierający wszystko to, czego potrzeba do stworzenia nowoczesnego, estetycznego i trwałego ogrodzenia - przęsła, furtki, bramy, słupki, żerdzie, a nawet akcesoria niezbędne do prawidłowego i łatwego montażu.

Dlaczego Variante?

Bo to ogrodzenie wymarzone, które daje nieograniczone możliwości aranżacji. Wybierać i kompletować można samemu dowolne elementy. Wystarczy wybrać interesujące nas wzory i kolory z dostępnych opcji i dowolnie stworzyć własne indywidualne i niepowtarzalne ogrodzenie swojego domu. Elegancka w swej prostocie stylistyka Variante sprawia, że idealnie pasuje do domów o różnorodnej architekturze. Co najważniejsze, dzięki kompleksowej ofercie od Budmat teraz dach, rynny, podsufitka i ogrodzenie mogą być spójne, zarówno kolorystycznie, jak i materiałowo. Wszystko to poprzez zastosowanie unikatowej możliwości dowolnego komponowania i łączenia produktów dla domu od jednego producenta, lidera w branży - firmy Budmat. Klient otrzymuje kompleksowe i trwałe rozwiązania, jednolitość i spójność oraz gwarancję koloru, struktury i jakości stali we wszystkich oferowanych produktach, które powstają ze szczególną dbałością o detale.

Paczka z Twoim Ogrodzeniem

Ciekawym i jedynym takim rozwiązaniem na rynku jest spakowanie ogrodzenia do jednej paczki. Kupując jedno opakowanie, otrzymujemy kompletny zestaw elementów niezbędnych do zbudowania i zamocowania przęsła między słupkami. "Paczka z Twoim ogrodzeniem" zawiera kompletne przęsło oraz prostą instrukcję montażu, dzięki której każdy majsterkowicz bez problemu poradzi sobie z samodzielnym zamontowaniem Variante. Niewielkie wymiary paczki sprawiają, że ogrodzenie bez problemu przewieziemy nawet samochodem osobowym, co oznacza oszczędność czasu i pieniędzy.

Variante - nie tylko ogrodzenie

Nie można nie wspomnieć o niezwykłej uniwersalności systemów paneli Variante. Pierwszym zastosowaniem, które przychodzi na myśl jest oczywiście wykonanie oryginalnego i nietuzinkowego ogrodzenia. Jednakże panele Variante okazują się być jednak dużo bardziej wszechstronnym produktem. Doskonale sprawdzają się także w roli balustrady, przesłony balkonowej, czy nawet jako ozdobny element elewacji.

Panele Variante jako ozdobny element elewacji
Panele Variante jako ozdobny element elewacji

Budmat Bogdan Więcek
ul. Otolińska 25, 09-407 Płock
tel. 502 197 197,
www.budmat.com
kontakt@budmat.com

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Budowa drewnianego płotu, kolorowanie drewna
Budowa drewnianego płotu, kolorowanie drewna
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania