Urządzenia akumulatorowe GREENWORKS

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Urządzenia akumulatorowe GREENWORKS

Jesień to intensywna pora roku dla właścicieli ogrodów. Z pomocą śpieszą nam jednak innowacyjne urządzenia akumulatorowe GREENWORKS, z którymi praca w ogrodzie to sama przyjemność!

aktualizacja: 2020-11-17 07:08:33

Czystość w ogrodzie pomogą nam utrzymać niezawodne dmuchawy GREENWORKS (o mocy 24 V, 40 V lub 60 V). To urządzenia o dużej wydajności, a 3-letnia gwarancja potwierdza ich doskonałą jakość. Ich niska waga, miękki uchwyt i funkcja stałej kontroli ilości wydmuchu pozwalają na wyjątkowo komfortową pracę. Dmuchawa GREENWORKS 60 V imponuje zdumiewającą siłą wydmuchu powietrza na poziomie 225 km/h. Przycisk turbo aktywowany przełącznikiem oraz zaawansowana technologia Jet Fan, z najlepszym w branży stosunkiem mocy do masy sprawiają, że dmuchawa poradzi sobie z liśćmi nawet na bardzo trudnym terenie.

Utrzymanie żywopłotu w idealnej kondycji umożliwią nam nożyce do żywopłotu GREENWORKS 24V. To profesjonalne narzędzie przeznaczone do przycinania nie tylko żywopłotów, ale i krzewów oraz drzew ozdobnych. Największą zaletą tego modelu jest zaskakująco niska waga (tylko 3,12 kg) oraz zdolność do pracy pod różnymi kątami dzięki uchwytowi obracającemu się o 180°.

Drewno na opał przygotujemy za pomocą lekkich, akumulatorowych pilarek GREENWORKS, które są bezkonkurencyjną alternatywą dla spalinowych pił łańcuchowych. Pilarka GREENWORKS 60V dzięki nowemu bezszczotkowemu silnikowi dostarcza do 30% więcej mocy niż standardowy silnik bezprzewodowy. Jej waga to zaledwie 5,1 kg!

Ostatnie koszenie trawnika wykonamy (a raczej wykona za nas!) za pomocą innowacyjnego robota koszącego GREENWORKS Optimow, który dzięki zainstalowaniu modułowi GSM pozwala nam na kontrolę jego pracy z każdego miejsca na świecie i o każdej porze.

www.greenworkspolska.pl

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Piła łańcuchowa - konserwacja
Piła łańcuchowa - konserwacja
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2021 - styczeń 2022

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2022

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2022

Nowoczesne Instalacje