Poziomica Stanley Compulevel

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
aktualizacja: 2008-09-26 12:21:41
Poziomica Stanley Compulevel
Nowa elektroniczna poziomica Stanley Compulevel ma 15 zaprogramowanych funkcji, służących do wykonywania trudnych zadań pomiaru wysokości i niwelacji.

Elektroniczna poziomica Stanley Compulevel Znajdzie ona zastosowanie niemal na każdym etapie budowania domu: od planowania terenu pod zabudowę, przez wykopy i budowę, aż po prace wykończeniowe oraz całościowe zagospodarowanie terenu.

Wszystkie obliczenia wykonywane przy pomocy poziomnicy Compulevel są niezwykle precyzyjne (praca po krzywej z dokładnością 3 mm, zakres w pionie – 12 m, zakres w poziomie – koło o średnicy 60 m). Dzięki funkcji Carry (dowolna lokalizacja), pomiaru wysokości można dokonywać w nieograniczonych zakresach i z licznymi ustawieniami, a jednocześnie bez żmudnych obliczeń i licznych błędów.  

 

Poziomica Compulevel tworzy inteligentny system, który umożliwia m. in. gromadzenie i opracowywanie danych, przeprowadzanie szybkich analiz i zestawień, a także tworzenie profili działek, odcinków oraz map topograficznych.

Elektroniczna poziomica Stanley Compulevel W odróżnieniu od typowych laserowych systemów pomiarowych, wszystkie wyniki odczytów i analiz wyświetlane są na dużym, czytelnym ekranie LCD. Podobnie jak całe urządzenie, ekran ten jest odporny na trudne warunki pogodowe.

Istotnym atutem nowego produktu firmy Stanley jest także pojemna pamięć zapisu danych, pozwalająca na zachowanie wyników 137 odczytów na nieograniczony czas, również bez baterii. Całe urządzenie jest zasilane zaledwie jedną alkaiczną baterią 9V, która umożliwia jego pracę przez ponad 60 godzin.

 

Wygodę korzystania z elektronicznej poziomnicy Compulevel firmy Stanley dodatkowo zwiększa możliwość wyboru dowolnej z sześciu dostępnych skal pomiarowych. Warto także podkreślić, że urządzenie zastępuje drugiego pracownika, potrzebnego podczas wykonywania pomiarów tradycyjnymi metodami. Kalibrowanie i sprawdzanie urządzenia w terenie również jest możliwe do przeprowadzenia samodzielnie, a przy tym jest łatwe i szybkie.

 

Sugerowana cena: 5 000 zł

{mosloadmodule mod_firmy} 

Firma powiązana:
STANLEY

Zdaniem naszych Czytelników

time image

Gość KF

12 Wrz 2014, 16:59

compulevel to dobre urządzenie ale wymaga okresowych przeglądów i kalibracji natomiast Stanley Polska nie jest zainteresowany pomocą w naprawie lecz wciskanie kijentom nowych urządzeń

Wiecej na Forum BudujemyDom.pl

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Piła łańcuchowa - konserwacja
Piła łańcuchowa - konserwacja
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny