Weekend promocji na urządzenia Kärcher. Tylko w sklepie internetowym eKärcher!

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Weekend promocji na urządzenia Kärcher. Tylko w sklepie internetowym eKärcher!

Od 29.11.2019 roku rusza wyjątkowy Yellow Weekend. Akcja jest organizowana przez sklep internetowy eKärcher. Rabaty na wybrane produkty sięgną nawet 50%!

aktualizacja: 2019-11-28 06:17:12

W tym roku szykuje się nie lada gratka dla wszystkich zainteresowanych tym, by ich dom zalśnił czystością na Boże Narodzenie. Renomowane, słynące z doskonałej jakości i funkcjonalności sprzęty Kärcher będą oferowane w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Rabaty na wybrane produkty sięgną nawet 50%!

Naprawdę wyjątkowe okazje będzie można upolować w ten weekend tylko pod adresem: https://kaercher.com/pl/promocje/yellow-weekend.html.

W promocyjnej ofercie proponowane będą urządzenia wysokociśnieniowe Kärcher, które są nierozerwalnie kojarzone z marką, do tego stopnia, że potocznie nazywa się całą tę kategorię urządzeń, czyli myjek ciśnieniowych, po prostu… kärcherami. Są to modele K2, K3 i K4. Rabat na nie sięgnie blisko 50%.

Uchylając rąbka tajemnicy można zdradzić, że także bestsellerowe myjki do okien WV będą objęte promocją. W ofercie znajdzie się także zestaw z wyjątkowym - pierwszym na rynku padem czyszczącym KV 4, który wraz z myjką stanowi duet idealny i pozwala umyć nie tylko okna, ale wszelkie szklane i gładkie powierzchnie w mig bez smug i bez zmęczenia.

Rodzice maluchów jak i osoby cierpiące na alergię, a także wszyscy zwracający uwagę na ekologię i zgodny z natura styl życia, zainteresują się także z pewnością parownicami, które zaoferujemy w wyjątkowych cenach. Promocją będzie objęta cała linia parownic Kärcher, więc każdy znajdzie coś dla siebie.

Urządzenia Kärcher

Ale to nie wszystko, ponieważ w specjalnej cenie będą także inne sprzęty czyszczące niemieckiej marki. Będzie to także doskonała okazja by upolować wymarzone prezenty dla bliskich. Powiedzmy sobie szczerze, kto z nas nie chciałby znaleźć pod świątecznym drzewkiem czegoś, co sprawi, że mniej czasu i wysiłku będzie nas kosztować sprzątanie domu?

Wszyscy łowcy okazji z pewnością zwrócą uwagę na tę szczególną akcję. W końcu Czarny Piątek zdarza się tylko raz w roku.

Firma powiązana:
Kärcher Sp. z o.o.

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Piła łańcuchowa - konserwacja
Piła łańcuchowa - konserwacja
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2020

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze kwiecień 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom kwiecień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje