Thank Your Cleaner Day pierwszy raz obchodzony w Polsce!

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Thank Your Cleaner Day pierwszy raz obchodzony w Polsce!

16 października 2019 r. obchodzono w ponad 20 krajach świata i po raz pierwszy w Polsce szczególne święto. Był to Thank Your Cleaner Day - dzień wdzięczności osobom zawodowo dbającym o czystość. Thank Your Cleaner Day powstał z inicjatywy firmy Kärcher.

aktualizacja: 2019-10-31 08:05:00

Bez codziennej pracy tych osób nie sposób wyobrazić sobie działania żadnej firmy czy instytucji. Nie mówiąc o funkcjonowaniu całych zbiorowości takich jak miasta czy gminy. Osoby dbające o porządek i czystość w przestrzeni publicznej spełniają niezwykle ważną funkcję w społeczeństwie a ich praca ma dla nas wszystkich ogromną wartość. Tego dnia w sposób szczególny warto zwrócić na to uwagę i docenić wkład personelu sprzątającego.

Wydarzenie odbywające się 16 października w krakowskiej siedzibie Kärcher patronatem objęła Polska Izbą Gospodarcza Czystości.

Tego dnia na pracowników dbających o porządek i bezpieczeństwo obu biurowców należących do firmy Kärcher znajdujących się przy ulicy Stawowej 138 i 140 czekała miła niespodzianka.

W recepcji nowego budynku wręczono pracownikom specjalne podpisane przez Dyrektora Kärcher Sp z. o. o. Pana Jacka Olko wyrazy uznania.

Następnie zaprezentowano film, który wyraża filozofię firmy Kärcher, która nieodłącznie jest związana z etosem pracy osób z branży czystościowej. Po tej części oficjalnej odbył się słodki poczęstunek i wręczenie drobnych upominków od firmy dla bohaterów tego dnia.

Thank Your Cleaner Day powstał z inicjatywy firmy Kärcher w 2015 roku w Nowej Zelandii.

W wydarzeniu wzięli licznie udział pracownicy Kärcher zatrudnieni w siedzibie głównej firmy w Krakowie, którzy w pełen entuzjazmu sposób wyrażali swoje uznanie dla pracy personelu sprzątającego i ochrony.

Thank Your Cleaner Day powstał z inicjatywy firmy Kärcher w 2015 roku w Nowej Zelandii. Obecnie obchodzony jest w ponad 20 krajach świata i liczba ta stale rośnie. Po tegorocznym sukcesie wydarzenia polska filia Kärcher z pewnością będzie obchodzić to święto także w kolejnych latach.

Firma powiązana:
Kärcher Sp. z o.o.

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Piła łańcuchowa - konserwacja
Piła łańcuchowa - konserwacja
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2020

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze kwiecień 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom kwiecień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje