Produkty Kärcher docenione w prestiżowym konkursie wzorniczym iF Design 2019

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Produkty Kärcher docenione w prestiżowym konkursie wzorniczym iF Design 2019

W 2019 roku po raz kolejny już wzornictwo Kärcher zdobyło najwyższe laury. Jedno z najbardziej prestiżowych, międzynarodowych, wyróżnień w świecie wzornictwa przemysłowego, iF Design 2019, trafiło do dwóch produktów niemieckiego giganta.

aktualizacja: 2019-09-25 08:20:43

Kapituła doceniła nowego mopa elektrycznego FC 3 oraz przełomową myjkę ciśnieniową KHB. Oba urządzenia są zasilane bateryjnie, pozwalają więc na swobodę pracy i to zarówno w domu (mop FC 3) jak i na posesji (myjka KHB).

Dobre wzornictwo wyrasta z tradycji

Świadomość tego, że ludzie chcą otaczać się pięknymi, dobrze zaprojektowanymi przedmiotami była zawsze cechą właścicieli firmy Kärcher. W 1974 prezeska firmy, Pani Irena Kärcher wprowadziła, wyróżniający produkowane przez koncern sprzęty od konkurencji radosnym i energetycznym kolorem żółtym. Była to, jak się okazało, doskonała decyzja. Od tego czasu klienci na całym świecie kojarzą charakterystyczny, słoneczny kolor z najwyższej jakości sprzętem czyszczącym - z Kärcher.

Charakterystyczne i unikalne wzornictwo urządzeń Kärcher wciąż wyróżnia się na rynku. Dążenie do połączenia funkcjonalności i łatwości obsługi z atrakcyjną estetyką jest mocno zakorzenione w historii firmy.

Za wzornictwo produktów dla domu i ogrodu od prawie dwóch dekad odpowiada ta sama osoba. Jest nią Michael Meyer, dyrektor ds. Projektowania przemysłowego produktów H&G. To jego zespołowi firma zawdzięcza szereg nagród i wyróżnień w konkursach wzorniczych, lecz także miliony zadowolonych klientów, którzy mogą cieszyć się na co dzień, wykonując prace porządkowe w domu i jego otoczeniu, dobrze zaprojektowanymi, pięknymi urządzeniami. Sprawiają one nie tylko, że brud zmyka w mig, lecz także same w sobie cieszą oko swym wyglądem. Meyer tak mówi o swojej pracy:

"Projektując musimy nie tylko skupić się na swej fantazji i wizji twórczej, lecz także brać pod uwagę funkcjonalność produktu dla klientów. Dlatego też mój zespół i ja prowadzimy stałą wymianę doświadczeń i informacji z naszymi inżynierami."

"And the Winners are":

Mop elektryczny FC 3 - mop wymyślony na nowo

Pady z mikrowłóknami są na bieżąco zwilżane świeżą wodą, podczas gdy cały brud z podłogi jest odprowadzany do specjalnego zbiornika. Dzięki smukłej konstrukcji i ruchomemu przegubowi nie tylko łatwo dociera pod meble, ale także zajmuje niewiele miejsca podczas przechowywania. Czas wysychania podłogi po jej umyciu wynosi tylko około 2 minut. FC 3 Bezprzewodowy doskonale nadaje się do stosowania na wszystkich rodzajach podłóg twardych np. na parkietach. Brak kabla i bateria litowo-jonowa zapewniają maksymalną swobodę ruchów. Wyświetlacz LED pokazuje bieżący poziom naładowania baterii.

Mop elektryczny FC 3

Myjka średniociśnieniowa akumulatorowa KHB 5 - zawsze pod ręką

Innowacyjne, bezprzewodowe, ręczne urządzenia ciśnieniowe zasilane 18 V baterią litowo-jonową. Wyróżnia się natychmiastową gotowością do pracy, poręcznością i wyjątkowo kompaktowymi wymiarami. W krótkim czasie i bez wysiłku pozwoli Ci umyć rower, taras, meble ogrodowe inne nieduże obiekty wokół domu. Dzięki funkcji zasysania wody jest niezależna od sieci wodociągowej i może pracować w terenie.

Myjka średniociśnieniowa akumulatorowa KHB 5

Firma powiązana:
Kärcher Sp. z o.o.

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Piła łańcuchowa - konserwacja
Piła łańcuchowa - konserwacja
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2020

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze maj 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom kwiecień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje