Ruszyła jesienna tura Dni Otwartych Würth Polska

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Ruszyła jesienna tura Dni Otwartych Würth Polska

Na uczestników jesiennych Dni Otwartych Würth Polska czekają promocje i merytoryczne szkolenia przygotowane przez ekspertów. To także doskonała okazja, aby wziąć udział w prezentacji nowych elektronarzędzi Würth z serii M-CUBE®. Za nami wydarzenia w Olsztynie, Kaliszu i Gdyni. Do końca października odbędą się jeszcze imprezy w 10 polskich miastach, m.in. Lublinie, Katowicach czy Krakowie.

aktualizacja: 2019-09-23 09:22:45

Jesienna tura Dni Otwartych w sklepach stacjonarnych Würth Polska obejmie prezentacje specjalistycznych produktów przeznaczonych dla przemysłu, motoryzacji, budownictwa, ciesielstwa, stolarstwa i rolnictwa.

Zgodnie z hasłem "Blisko. Bliżej. Würth!" wychodzimy z inicjatywą spotkań z klientami, organizując jesienną edycję Dni Otwartych w sklepach stacjonarnych Würth Polska. Przed nami jeszcze 10 spotkań, m.in. z klientami z Lublina, Katowic i Krakowa. Dla wszystkich uczestników przygotowaliśmy szeroką ofertę szkoleń i prezentacji, które umożliwią zapoznanie się z naszymi nowościami oraz przetestowanie wybranych produktów. Program wydarzeń został ułożony w ten sposób, by każdy profesjonalista, bez względu na branżę, mógł znaleźć coś dla siebie - mówi Alicja Rippel, Dyrektor Centrum Obsługi Klientów i Oddziałów Regionalnych Würth Polska.

Pokazy, testy i szkolenia

Uczestnicy jesiennej tury wydarzeń mają doskonałą okazję do udziału w prezentacji nowych elektronarzędzi Würth z serii M-CUBE®, czyli z jednym akumulatorem pasującym do wszystkich elektronarzędzi tego typu. Ponadto, odwiedzający mają możliwość przyjrzeć się testom wytrzymałości zamocowań oraz wkrętów i nitów samowiercących. Odbywają się pokazy wiercenia, cięcia, szlifowania i techniki diamentowej, a także wytrzymałości klejów. Eksperci przedstawiają ofertę membran dachowych oraz nowatorskich dalmierzy laserowych i systemów pozycjonowania. Prezentują także zupełnie nowe ceramiczne materiały ścierne.

Fani motoryzacji mogą zapoznać się z ofertą systemów wymiany szyb samochodowych, narzędzi specjalistycznych dla warsztatów, a także dowiedzą się, jak często i w jaki sposób wymieniać płyn chłodniczy. Zostanie zaprezentowana także zabudowa warsztatu mobilnego Würth. W ramach Doświadczalni Würth uczestnicy mają okazję sprawdzić działanie chemii technicznej z asortymentu marki. Dodatkowo, każdy zakup dokonany podczas wydarzenia, premiowany jest nagrodą rzeczową.

- W trakcie jesiennej tury Dni Otwartych nasi eksperci są do dyspozycji klientów, udzielą rad i pomagają w zakupach - mówi Alicja Rippel. - Na wydarzenia gorąco zapraszamy naszych stałych, jak i nowych klientów. To doskonała okazja do zapoznania się z naszą ofertą - podsumowuje Alicja Rippel.

Dni Otwarte 2019 - tura jesienna

Tegoroczna tura jesiennych Dni Otwartych rozpoczęła się 3 września. Odbyły się już wydarzenia w Olsztynie, Kaliszu i Gdyni. Do końca października zaplanowano jeszcze 10 spotkań, które odbędą się w różnych miastach Polski. Poniżej przedstawiamy harmonogram jesiennej edycji Dni Otwartych Würth Polska.

  • Wrzesień:

Rzeszów, ul. Handlowa 3 - 17.09,

Lublin, ul. Bursaki 8 - 19.09,

Szczecin, ul. Pomorska 144 - 24.09,

Poznań, ul. Starołęcka 7 - 26.09,

  • Październik:

Katowice, aleja Roździeńskiego 170 - 3.10,

Łódź, ul. Wydawnicza 1/3 - 8.10,

Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!

Kraków, ul. Zakopiańska 56a, - 10.10,

Toruń, ul. Polna 103/105 - 15.10,

Płock, ul. Adama Mickiewicza 33 - 17.10,

Kielce, ul. Zagnańska 200 - 22.10.

Dni Otwarte Würth Polska odbywają się w godz. 9:00-17:00. Wstęp na wydarzenia jest bezpłatny. Więcej informacji na stronie www.wurth.pl.

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Piła łańcuchowa - konserwacja
Piła łańcuchowa - konserwacja
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2020

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze kwiecień 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom marzec 2020

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny