MASTER cut 2500 - nowy stół maszynowy od Wolfcraft

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
MASTER cut 2500 - nowy stół maszynowy od Wolfcraft

MASTER cut 2500, nowy stół maszynowy od Wolfcraft, jest już dostępny w Polsce. Wyróżnia go wysoka precyzja pracy, łatwość transportu, przechowywania i aż 6 obszarów zastosowań.

aktualizacja: 2017-10-18 08:25:21

Debiutujący na rynku stół maszynowy firmy Wolfcraft to udoskonalona wersja modelu - MASTER cut 2000, który okazał się prawdziwym hitem wśród polskich użytkowników. Najnowsza wersja MASTER cut 2500, charakteryzuje się m.in. ulepszoną prowadnicą zwiększającą precyzję cięcia oraz zmienionym  blatem z dodatkowymi otworami do mocowania ukośnych pilarek tarczowych.

Najnowsza wersja stołu Wolfcraft wyróżnia się przede wszystkim wielofunkcyjnością. Liczne dodatkowe akcesoria i przemyślany w szczegółach projekt sprawiają, że stół jednocześnie spełnia aż 6 funkcji - mówi Adam Raczkowski, menedżer produktu w Lange Łukaszuk.

Wyjątkowa wygoda pracy

Wolfcraft MASTER cut 2500 łączy w sobie funkcje stołu do cięcia, stołu do frezowania, a także stołu dla wyrzynarek oraz ukośnych pilarek tarczowych. Jego duża powierzchnia robocza (ponad 1000 mm szerokości i niemal 700 mm głębokości), a także składane nogi sprawiają, że otrzymujemy łatwą do przenoszenia i wygodną platformę roboczą, która perfekcyjnie sprawdza się w różnych pracach warsztatowych, szczególnie związanych z rozbudową i przebudową wnętrz.

Najnowsza edycja stołu jest wyposażona w 2 płyty maszynowe, co pozwala na komfortowe, wymienne korzystanie z dwóch elektronarzędzi bez konieczności ich każdorazowego, ponownego ustawiania oraz mocowania na płycie. Przyczynia się to z pewnością do wygodniejszej obsługi - mówi Adam Raczkowski z Lange Łukaszuk.

Jak dodaje, wielofunkcyjność stołu sprawia, że znajduje on zastosowanie zarówno w przydomowych warsztatach, jak i w rękach profesjonalistów, szczególnie zajmujących się szeroka pojętą stolarką.

Jeden stół, sześć funkcji

Nowy stół Wolfcraft spełnia m.in. funkcję pilarki stołowej i świetnie sprawdza się w przypadku cięcia małych i lekkich elementów, które można po nim swobodnie przesuwać. Dzięki zastosowaniu prowadnicy kątowej możliwe jest wykonanie dokładnych cięć pod kątem od 0 do 180°, precyzyjnych cięć wzdłużnych (do 570 mm szerokości i 740 mm długości). Dodatkowo, dzięki opcjonalnie dostępnym klinom, stół gwarantuje współpracę także z ręcznymi pilarkami tarczowymi nie wyposażonymi w klin.

Jakie jeszcze funkcje spełnia MASTER cut 2500?

  • Pilarki prowadzonej po szynie - z szyną prowadzącą i ogranicznikiem do docinania dużych paneli i płyt oraz możliwością bezstopniowego ustawienia cięcia od 0 do 70°
  • Stołu dla wyrzynarek - do wykonywania cięć po krzywych z pełną widocznością linii cięcia oraz łatwym kierowaniem materiału
  • Stołu frezarskiego - z dodatkowym osprzętem w postaci równoległej prowadnicy frezarskiej zmieniającej MASTER cut 2500
    w pełnowartościowy stół frezarski
  • Stołu dla ukośnych pilarek tarczowych - kompatybilnego z większością ukośnych pilarek dostępnych na rynku, dzięki wykonanym w blacie stołu perforacjom
  • Przenośnej platformy roboczej - dzięki zastosowaniu odpornej na uderzenia płyty MDF z możliwością mocowania obrabianych elementów  oraz szybkiego montażu urządzeń stacjonarnych (np. stojaków do wiertarek)

Oprócz wszechstronnego zastosowania, stół wyróżnia się wyjątkową solidnością i stabilnością. Mocna podstawa i regulowana stopka sprawiają, że praca z wykorzystaniem stołu staje się niezwykle komfortowa - mówi Adam Raczkowski z Lange Łukaszuk.

Stół Wolfcraft MASTER cut 2500 stworzony na bazie lekkiego aluminium i wyposażony w składane nóżki, jest niezwykle łatwy w przenoszeniu i przechowywaniu.

Firma powiązana:
"LŁ" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Piła łańcuchowa - konserwacja
Piła łańcuchowa - konserwacja
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze czerwiec 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom maj 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje