Proxxon - nowość wśród wiertarko-szlifierek Lange Łukaszuk

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
Proxxon - nowość wśród wiertarko-szlifierek Lange Łukaszuk

Jest niezwykle wygodne i nie wymaga podłączenia do prądu - to pierwsze takie akumulatorowe mikronarzędzie na rynku. Proxxon prezentuje najnowszą wiertarko-szlifierkę IBS/A.

aktualizacja: 2017-10-18 08:18:20

Debiutujące na rynku urządzenie Proxxon IBS/A jest wielofunkcyjne, kompaktowe, lekkie (700 g z akumulatorem), a przy tym charakteryzuje się wykonaniem z dbałością o detale. Wyposażona w solidny akumulator wiertarko-szlifierka IBS/A zapewnia mobilność niezbędną przy pracy w terenie.

Przełomowe urządzenie. Pierwsza na rynku

Najnowszy produkt niemieckiego producenta to pierwsze takie mikronarzędzie do precyzyjnej pracy zasilane akumulatorowo.

Proxxon wprowadza na rynek absolutną nowość i to pewnego rodzaju przełom. Nie ma na rynku jeszcze wiertarko-szlifierki na akumulator, a to znacząco podnosi komfort pracy, znosząc ograniczenia związane z zasilaniem - mówi Michał Ostrowski, menedżer produktu w Lange Łukaszuk.

Model IBS/A wyposażono w wysokiej jakości akumulator Li-Ion, gwarantujący długą i wydajną pracę. Wiertarko-szlifierka potrafi działać nawet do 30 minut na jednym akumulatorze i to przy maksymalnej mocy. Dzięki zastosowaniu dobrze odprowadzającej ciepło aluminiowej głowicy, możliwa jest dłuższa praca, nawet przy obrabianiu trudniejszych materiałów.

Wygodna i wielofunkcyjna

Wiertarko-szlifierka sprawdzi się w rękach majsterkowiczów, modelarzy, a nawet weterynarzy. Jej dużym atutem jest wielofunkcyjność. Urządzenia marki Proxxon może służyć do:

 • Wiercenia
 • Frezowania
 • Polerowania
 • Czyszczenia
 • Cięcia
 • Grawerowania
 • Opisywania

Elektronarzędzie wyposażono w płynną regulację obrotów, co pozwala dopasować jego pracę do wykonywanej czynności - dodaje Michał Ostrowski.

- Cichy i wydajny silnik ogranicza drgania do minimum, a ergonomiczny kształt i odpowiednie wyważenie sprawiają, że sprzęt doskonale leży w dłoni. Jeśli dodać do tego specjalną konstrukcję uchwytu wiertarskiego, eliminującego bicie, mamy do czynienia z produktem dopasowanym do precyzyjnej, delikatnej pracy, która wymaga mobilności i swobody ruchów.Dane techniczne mini szlifierki IBS/A:

 • Zasilanie: akumulator 10,8V; 2,6Ah
 • Obroty: 7000 - 23000 z płynną regulacją
 • Długość całkowita: 270mm (z akumulatorem)
 • Waga: 700 gram (z akumulatorem)
Firma powiązana:
"LŁ" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Piła łańcuchowa - konserwacja
Piła łańcuchowa - konserwacja
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze czerwiec 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom maj 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje