Nowa szlifierka kątowa GWS 24-230 JH Professional firmy Bosch

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
aktualizacja: 2011-10-06 12:52:11
Nowa szlifierka kątowa GWS 24-230 JH Professional firmy Bosch
Nowa szlifierka GWS 24-230 JH firmy Bosch jest o 800 g lżejsza i 15 mm krótsza od poprzedniej wersji tego modelu. Szybkie tempo pracy urządzenia gwarantuje silnik o mocy 2400 W. Niezawodną ochronę dla użytkownika, w przypadku pęknięcia tarczy szlifierskiej, stanowi osłona zabezpieczona przed obracaniem się w trakcie pracy. Produkt jest dostępny w sprzedaży od września 2011.

Nowa szlifierka GWS 24-230 JH jest o 800 g lżejsza i 15 mm krótsza od poprzedniej wersji tego modelu. Szybkie tempo pracy urządzenia gwarantuje silnik o mocy 2400 W. Niezawodną ochronę dla użytkownika, w przypadku pęknięcia tarczy szlifierskiej, stanowi osłona zabezpieczona przed obracaniem się w trakcie pracy. Produkt jest dostępny w sprzedaży od września 2011.

 

Nowa szlifierka kątowa GWS 24-230 JH Professional firmy Bosch zastępuje model dostępny do tej pory na rynku. Jej nowe funkcje umożliwiają pracę ciągłą, a wydajny silnik, niższa waga i bardziej kompaktowa konstrukcja podnoszą komfort użytkowania.

Model GWS 24-230 jest najlżejszą szlifierką kątową w klasie 2 400 W, co istotne jest przede wszystkim podczas cięcia lub szlifowania z rękami wyprostowanymi na wysokości klatki piersiowej, kiedy ciężkie urządzenia szybko powodują zmęczenie. Narzędzie szczególnie nadaje się do wymagających prac przy obróbce metalu, w budownictwie naziemnym i podziemnym, w branży maszynowej, instalacyjnej oraz przy konserwacji i naprawach.

Nowa szlifierka kątowa GWS 24-230 JH Professional firmy BoschNowa szlifierka kątowa GWS 24-230 JH Professional firmy Bosch

W modelu GWS 24-230 JH Professional wysoki poziom bezpieczeństwa w razie pęknięcia tarczy szlifierskiej gwarantuje osłona zabezpieczona przed obracaniem się w trakcie pracy. Zintegrowana blokada samoczynnego rozruchu zapobiega ponownemu, niekontrolowanemu uruchomieniu się urządzenia po awarii zasilania.

Wśród dalszych zalet należy wymienić także opancerzone uzwojenie, które chroni silnik przed wnikaniem pyłu, wydłużając tym samym okres użytkowania szlifierki. Pozytywny wpływ na żywotność szlifierki ma także podwójnie uszczelnione łożysko kulkowe oraz wyjątkowo wytrzymała przekładnia.

Dane techniczneGWS 24-230 JH Professional
Moc nominalna2 400 W
Prędkość obrotowa bez obciążenia6 500 min-1
Gwint wrzeciona szlifierkiM 14
Rękojeść głównaprosta
Średnica tarczy230 mm
Waga5,2 kg
Cechy szczególnesystem łagodnego rozruchu

Sugerowana cena detaliczna brutto (wrzesień 2011) wynosi 749 zł.

{mosloadmodule mod_firmy}

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Piła łańcuchowa - konserwacja
Piła łańcuchowa - konserwacja
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego BudujemyDom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny