Topex - 20 lat na rynku

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
aktualizacja: 2010-05-06 14:10:37
Topex - 20 lat na rynku
Mając na uwadze krótką historię polskiej gospodarki wolnorynkowej, 20–lecie jest dla marki Topex jubileuszem, który daje sporo powodów do dumy.

Topex - 20 lat na rynkuTym bardziej, jeśli możemy świętować go w znakomitych nastrojach. Silna pozycja na rynku Polskim i coraz większy udział w rynkach zagranicznych, szeroka i stale rozwijająca się oferta, zaufanie partnerów biznesowych czy liczne nagrody i wyróżnienia to tylko niektóre z powodów, dla których patrzymy w przyszłość z dużym optymizmem.

 

Ostatnie czasy były ciężkie dla światowej gospodarki, co odbiło się wyraźnie również na naszym rynku. Kryzys, który dotknął także branżę narzędziową stał się dla niej sprawdzianem, który pozwolił wyłonić najpoważniejszych graczy. W niepewnych czasach niezastąpione okazuje się doświadczenie pracowników, dobre relacje z Klientami biznesowymi, a także jasno określone cele i szeroko zakrojona wizja rozwoju.

Właśnie te atuty pozwoliły firmie TOPEX pewnie przejść przez okres spowolnienia gospodarczego, umacniając swoją pozycję na rynku narzędzi i elektronarzędzi nie tylko w Polsce, ale i w Europie. Dzięki temu, świętując dziś 20–lecie istnienia, możemy mówić o firmie TOPEX, jako o firmie sukcesu.

 

Na początku lat 90-tych firma TOPEX powstała jako dwuosobowe przedsiębiorstwo. Od tamtego dnia do dziś, przeszliśmy daleką drogę, zdobywając cenne doświadczenie, a także trudne do przecenienia zaufanie partnerów biznesowych.

Dziś TOPEX zatrudnia ponad 450 pracowników, jesteśmy obecni na kilkunastu rynkach w Europie, a w naszej ofercie znajduje się prawie 6000 produktów. To wszystko pozwala nam czuć się pewnie, jednak nie zamierzamy stać w miejscu.

Dział eksportu wciąż zdobywa nowych Klientów poza granicami naszego kraju, marketing dba o rozwój i pozycjonowanie marek zgodnie z preferencjami użytkowników, dział techniczny rozwija ofertę i dba o jakość produktów, dział sprzedaży podtrzymuje dobre relacje z naszymi stałymi Klientami w kraju, a dział zarządzania zasobami ludzkimi stale podnosi wysokie standardy socjalne wewnątrz firmy.

Dzięki rzetelnej i ciężkiej pracy wszystkich działów odnosimy kolejne sukcesy, zapewniając firmie dynamiczny rozwój. Jednak tym, co w najwyższej mierze decyduje o dobrej kondycji firmy, jest wzajemne zaufanie i współpraca pomiędzy wszystkimi działami. Tylko dzięki tej kooperacji możemy spokojnie myśleć o kolejnych 20 latach i mieć pewność, że najlepsze czasy wciąż jeszcze przed nami.

Piotr Potowski, Dyrektor Generalny

 {mosloadmodule mod_firmy}

Firma powiązana:
Grupa Topex

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Piła łańcuchowa - konserwacja
Piła łańcuchowa - konserwacja
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom styczeń - luty 2020

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny