Nowa polerka Skil Masters

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut
aktualizacja: 2010-04-08 14:32:29
Nowa polerka Skil Masters
Na rynku pojawiła się nowa polerka Skil Masters. Model 9950 jest wyjątkowo wszechstronnym i ergonomicznym narzędziem, przeznaczonym do polerowania powierzchni metalowych, betonowych, kamiennych, stalowych, marmurowych i innych.

Urządzenie znajdzie zastosowanie w zakładach rzemieślniczych oraz samochodowych, jak również przy różnego typu pracach wykończeniowych. Produkt rozwija ofertę narzędzi Skil Masters skierowanych do profesjonalnych użytkowników.

 

Aby spełnić wymagania bardziej wymagających użytkowników, polerka 9550 została wyposażona w silnik o mocy 1300 W i posiada bardzo wytrzymałą konstrukcję. Ogromną zaletą jest możliwość stosowania popularnych typów i rozmiarów pokryw polerskich. Dwa talerze polerskie do pokryw o średnicach 125 i 180 mm są załączone w wyposażeniu standardowym urządzenia, podobnie jak dwie wełniane pokrywy polerskie. Można je wymienić w ciągu paru chwil dzięki funkcji blokady wrzeciona.

Bezpieczna obsługa i maksymalna kontrola

Komfortową i bezpieczną obsługę zapewnia smukła konstrukcja narzędzia z ergonomicznie ukształtowaną rękojeścią. Dodatkowa, boczna rękojeść zamknięta (w kształcie litery D) gwarantuje maksymalną kontrolę w każdej pozycji pracy z możliwością precyzyjnej zmiany kąta przyłożenia narzędzia do polerowanej powierzchni oraz regulacji siły nacisku.

Urządzenie jest dostarczane także z dodatkową rękojeścią prostą, która w połączeniu z pokrywami o średnicy 125 mm sprawia, że narzędzie jest jeszcze bardziej kompaktowe i umożliwia pracę w miejscach trudno dostępnych. Gumowy przewód zasilający o długości 4 m zapewnia odpowiednią swobodę i zasięg pracy, np. podczas polerowania dużych obiektów, jak np. karoseria samochodu.

Nowa polerka Skil Masters

 Regulacja prędkości obrotowej i łatwy w obsłudze włącznik

Aby zapewnić użytkownikom jeszcze lepsze panowanie nad urządzeniem oraz zwiększyć zakres stosowania narzędzia, model 9950 posiada pokrętło do regulacji prędkości obrotowej w pełnym zakresie: od zera do 3000 obr./min. Duży, łatwy w obsłudze włącznik jest wyposażony w blokadę do pracy ciągłej.

Wytrzymała konstrukcja doskonale znosi trudne warunki pracy

Pragmatyczni profesjonaliści potrzebują narzędzi o solidnej konstrukcji, która sprosta trudnym warunkom pracy. Model 9950 został zaprojektowany w taki sposób, aby całkowicie spełnić te wymagania. Elementy konstrukcji wewnętrznej, przekładnie oraz przednia część obudowy są wykonane z metalu. Łożyska kulkowe mechanizmu napędowego są zabezpieczone przed pyłem, co zapewnia urządzeniu długą żywotność.

Solidna, płócienna torba narzędziowa w wyposażeniu

Podobnie jak większość elektronarzędzi linii Skil Masters, także polerka 9950, jest wyposażona standardowo w solidną, płócienną torbę narzędziową. Torba umożliwia łatwe przechowywanie samego narzędzia oraz akcesoriów, przystawek i zestawu narzędzi ręcznych, potrzebnych użytkownikom profesjonalnym w codziennej pracy.

 

Sugerowana cena detaliczna brutto (kwiecień 2010): polerka Skil Masters 9950 – 699 zł

{mosloadmodule mod_firmy} 

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Piła łańcuchowa - konserwacja
Piła łańcuchowa - konserwacja
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum

Jak zbudować dom energooszczędny

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

To, co koniecznie musisz wiedzieć, żeby Twój pierwszy dom był dla Ciebie, a nie dla wroga

Wnętrza 2019

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze grudzień 2019 - styczeń 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom listopad - grudzień 2019

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Jak zbudować dom energooszczędny