Żaluzje fasadowe SunFas - nowoczesne i eleganckie osłony

Artykuł promocyjny
Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Żaluzje fasadowe SunFas - nowoczesne i eleganckie osłony

Żaluzje fasadowe SunFas to nowoczesne i eleganckie osłony okienne lub drzwiowe mocowane na zewnątrz budynków. Stanowią doskonałą barierę przed nadmiernym nasłonecznieniem. Pozwalają na regulację dopływu światła oraz ciepła do pomieszczenia. W pomieszczeniach panuje przyjemny chłód, bez konieczności stosowania klimatyzacji i dodatkowego chłodzenia wnętrza. Żaluzje fasadowe są idealnym rozwiązaniem chroniącym wnętrza pomieszczeń w przypadku zastosowania dużych przeszkleń.

aktualizacja: 2022-06-13 06:41:34

Poza walorami praktycznymi, żaluzje elewacyjne mogą stanowić estetyczną ozdobę budynku. Charakteryzują się prostym i nowoczesnym wzornictwem, dedykowane są do obiektów o dużej powierzchni okien lub szklanych fasad. Żaluzje fasadowe SunFas dostępne są w dwóch opcjach: podtynkowej (przeznaczonej do stosowania w budynkach w trakcie budowy lub istniejących - to rozwiązanie sprawia, że żaluzje idealnie wpasowują się w elewacje budynku) i adaptacyjnej (system przeznaczony głównie do stosowania w istniejących budynkach - montaż do elewacji budynku, we wnęce okiennej lub drzwiowej).

Jednym z głównych elementów żaluzji zewnętrznych są poziome lamele wykonane z wysokiej jakości aluminium. Do wyboru mamy dwa rodzaje lameli - w kształcie C (żaluzja fasadowa C80) oraz Z (żaluzja fasadowa Z90). Lamele pokryte są wysokiej jakości lakierami, wykazują odporność na działanie warunków atmosferycznych oraz zwiększoną wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne. Możliwość doboru koloru z szerokiej gamy kolorów pozwala dopasować wizualnie żaluzję do stylu i kolorystki elewacji.

Żaluzje fasadowe SunFas
Żaluzje fasadowe SunFas

Elegancki i uniwersalny wygląd żaluzji SunFas wpisze się w każdy styl architektoniczny budynku.

Żaluzje fasadowe to wyjątkowy system, który zapewnia nam prywatność i spokój, a także spełnia funkcje izolacji termicznej (latem zmniejszają w znacznym stopniu nagrzewanie się pomieszczeń i ograniczenie użytkowania klimatyzatorów, zimą redukują koszty ogrzewania).

System żaluzji fasadowych SunFas można wyposażyć w napęd elektryczny, który umożliwi swobodne sterowanie żaluzją oraz kątem nachylania lameli. Wyposażone w napęd żaluzje poruszają się łagodnie, lamele ustawiają się perfekcyjnie, modulując światło i kontrolując poziom nasłonecznienia pomieszczeń wewnątrz domu. Stosując najwyższej klasy automatykę (w ofercie napędy marki Somfy oraz innych producentów) uzyskujemy możliwość sterowania żaluzjami z poziomu komputera, smartfona czy tabletu.

Nowoczesny dom wyposażony w system żaluzji fasadowych SunFas
Nowoczesny dom wyposażony w system żaluzji fasadowych SunFas

Żaluzje fasadowe SunFas są produktem zaprojektowanym z wykorzystaniem nowoczesnych rozwiązań technologicznych.


www.sunfas.pl

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Instrukcja wymiany uszczelki w ramie okna dachowego
Instrukcja wymiany uszczelki w ramie okna dachowego
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania