Drewniane wyłazy dachowe OKPOL do pomieszczeń nieogrzewanych

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Drewniane wyłazy dachowe OKPOL do pomieszczeń nieogrzewanych

Okpol przedstawia nową kategorię drewnianych wyłazów dachowych zintegrowanych z kołnierzem EPDM RESET do pomieszczeń nieużytkowych-nieogrzewanych WVR V8 trzyszybowy i WVR V6 dwuszybowy.

aktualizacja: 2020-11-16 11:07:22

Nowa generacja produktów dachowych wyprzedza standardy i wyznacza trendy. Niezwykła estetyka eksponowanego szkła w niewidocznej, solidnej ramie aluminiowej. Wygląd produktu nawiązuje do jednolitej, gładkiej tafli, co niebywale uatrakcyjnia wizualny aspekt dachu. Ramka z ekstrudowanego aluminium oraz kołnierz z EPDM wykonane są w tym samym kolorze RAL 7016.

Dotychczas stosowane przy montażu aluminiowe oblachowanie kołnierza zostało zastąpione jednorodnym, wysokogatunkowym materiałem EPDM. Umożliwia łączenie z większością pokryć dachowych oraz w zespolenia poziome.

Kołnierz z EPDM to nowość na rynku stolarki okiennej. Dzięki swoim właściwościom gwarantuje wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne, szczelności niekorzystne warunki atmosferyczne.

Bezpieczny pakiet szybowy z wewnętrzną szybą laminowaną zapewni podwyższoną wytrzymałość na gradobicie i ryzyko stłuczenia.

Firma powiązana:
Okpol

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Montaż systemu rynnowego PVC
Montaż systemu rynnowego PVC
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Poradnik
Cenisz nasze porady? Możesz otrzymywać najnowsze w każdy czwartek!
Budujemy Dom
11,90 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze czerwiec 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom czerwiec 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje