Zintegrowany dach fotowoltaiczny SOLROOF

Artykuł promocyjny
Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty
Zintegrowany dach fotowoltaiczny SOLROOF

W swoim autorskim rozwiązaniu BP2 wyeliminowało ciężkie i nieatrakcyjne panele fotowoltaiczne, widoczną konstrukcję montażową oraz okablowanie, znane z tradycyjnych paneli. Jedną ze szczególnych cech dachu SOLROOF jest spójność powierzchni, którą uzyskano poprzez odpowiednie skomponowanie zintegrowanych paneli fotowoltaicznych FIT VOLT z dachowymi panelami FIT.

aktualizacja: 2023-07-03 11:15:37

W zgodzie z naturą

SOLROOF produkowany jest z materiałów najwyższej jakości na terenie Unii Europejskiej, zgodnie z dyrektywami UE dążącymi do stworzenia zrównoważonej infrastruktury i osiągnięcia zero emisyjności budynków. Użyta w panelach niskoemisyjna stal XCarb® od ArcelorMittal oraz inne materiały, są skutecznie poddawane procesowi recyklingu, dając drugie życie kolejnym produktom. Jest to przykład wielowymiarowego pojmowania ekologii, gdzie nie tylko produkt, ale również sposób jego produkcji jest opracowany z myślą o środowisku naturalnym.

Trwałość dachu i systemu fotowoltaicznego

Zintegrowane panele dachowe FIT VOLT mają wysoką odporność na warunki atmosferyczne, z powodzeniem przechodząc test uderzenia kul gradowych przeprowadzony zgodnie z międzynarodową normą IEC 61215. Całe okablowanie związane z instalacją znajduje się pod pokryciem dachu w dedykowanych profilach stalowych, które odpowiednio zabezpieczają system i umożliwiają jego łatwe serwisowanie. Technologia SOLROOF jest w pełni zgodna z normami budowlanymi, zapewniając wysoki standard użytkowania całego obiektu.

Zintegrowane panele dachowe FIT VOLT
Zintegrowane panele dachowe FIT VOLT (fot. BP2)

Kompleksowe wsparcie na każdym etapie

Doradcy SOLROOF wspierają na każdym etapie w procesie uzyskania dofinansowań do zintegrowanego systemu paneli SOLROOF, oraz w procesie zgłaszania instalacji w zakładzie energetycznym (OSD). Dodatkowo, jeżeli inwestycja będzie stanowić podstawę termomodernizacji budynku, możemy pomóc w uzyskaniu ulgi podatkowej.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, odwiedź stronę www.solroof.eu, gdzie możesz skorzystać z wirtualnego kalkulatora systemu SOLROOF i wysłać zapytanie ofertowe, co nic nie kosztuje. Szczegółową wycenę otrzymasz do 2 tygodni.


Za system SOLROOF odpowiedzialny jest wiodący producent kompleksowych rozwiązań dla branży stalowej i budowlanej obecny na rynku od 30 lat – BP2.

Dodaj komentarz

Skomentuj artykuł
time image
time image
Zobacz inne artykuły