Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Kotły na biomasę

Biomasa Partner Group z nową stroną internetową dla produktów marki OnDry - pelletu ściółkowego dla zwierząt

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut 2021-07-09

Szczegółowe opisy, parametry techniczne trzech rodzajów pelletu ściółkowego oraz referencje ambasadorów marki OnDry, w tym m.in. hodowcy złotego medalisty mistrzostw świata ogiera Sonet, zawodników sportowych i właścicieli stajni, którzy polecają produkty marki OnDry.

Tak w skrócie można opisać to, co znajdziemy na nowej stronie internetowej firmy Biomasa Partner Group z produktami OnDry - pelletu ściółkowego dla koni (OnDry Elite), drobiu (OnDry Chick), bydła i trzody chlewnej (OnDry Grand).

Pellet ściółkowy Ondry. fot. Biomasa Partner Group

– W naszej ofercie można znaleźć nie tylko najwyższej jakości, certyfikowany pellet drzewny, ale także pellet ściółkowy OnDry dedykowany zwierzętom hodowlanym i domowym. Różnorodność oferowanych przez nas produktów ze ściółki jest potwierdzeniem tego, że zostały one stworzone z uwzględnieniem specjalnych wymagań naszych odbiorców, nie zapominając oczywiście o trosce o środowisko naturalne. Nasze produkty są w pełni ekologiczne, bez dodatków chemicznych, co czyni je w pełni biodegradowalnymi - powiedział Andrzej Kaszczyński, Prezes Zarządu Biomasa Partner Group.

Logo Ondry - producenta pelletu ściółkowego dla zwierząt i ptactwa. fot. Biomasa Partner Group
Na stronie internetowej www.ondry.pl można znaleźć kompleksową ofertę produktów ze słomy dedykowaną zwierzętom hodowlanym, a produkty OnDry można kupić w sklepie internetowym firmy Biomasa Partner Group

 

- Pellet OnDry Elite to najwyższej jakości produkt, który powstał z myślą o bezpiecznym i zdrowym chowie koni, OnDry Chick to ściółka o wysokich parametrach biologicznych dedykowana hodowcom drobiu, a OnDry Grand produkowany jest z uwzględnieniem wymagań hodowców bydła i trzody chlewnej. W przyszłości planujemy wprowadzić do sprzedaży również pellet dla zwierząt domowych. Tworząc nową stronę internetową, zależało nam na tym, aby nasi klienci mogli w szybki, intuicyjny i nowoczesny sposób zapoznać się z naszą ofertą pelletu ściółkowego. Na naszej stronie można znaleźć rzetelne opinie ambasadorów marki OnDry, czyli codziennych użytkowników naszych produktów, co jest niewątpliwym potwierdzeniem najwyższej jakości naszej wyściółki. Strona jest dostosowana do przeglądania zarówno na urządzeniach mobilnych, jak i komputerach stacjonarnych, a treści publikowane są w trzech językach: polskim, angielskim i niemieckim - dodaje Andrzej Kaszczyński.

Jak pozyskiwany jest surowiec do produkcji pelletu ściółkowego? fot. Biomasa Partner Group
Jak pozyskiwany jest surowiec do produkcji pelletu ze słomy? fot. Biomasa Partner Group

Osoby zainteresowane otrzymywaniem informacji o aktualnościach i wydarzeniach związanych z produktami marki OnDry oraz firmą Biomasa Partner Group mogą odwiedzać media społecznościowe firmy oraz zapisać się do newslettera zamieszczonego na stronie: www.biomasapartner.pl

źródło i zdjęcia: Biomasa Partner Group

Budujemy Dom lipiec - sierpień 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze lipiec - sierpień 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska lipiec - sierpień 2021

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum