Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 31900
Biomasa Partner Group

Biomasa Partner Group

Pellet i brykiet drzewny - paliwa ekologiczne
Telefon 63 245 59 29
Adres Modła Kolonia 5d, 62-571 Stare Miasto
Biomasa Partner, uznany producent i dostawca pelletu i brykietu drzewnego, trociny i zrębki drzewnej w Europie oferuje Certyfikowany Pellet drzewny Din Plus/ EN Plus A1 produkowany z wyselekcjonowanych, czystych trocin sosnowych. Dostępny w workach 15 kg pakowanych na paletę, zabezpieczonych foliowym kapturem i strechem − 975 kg , big bag i luzem. Parametry: średnica 6 mm lub 8 mm długość 3.15<L,40 mm wysoka kaloryczność... Czytaj więcej
Biomasa Partner Group

Biomasa Partner, uznany producent i dostawca pelletu i brykietu drzewnego, trociny i zrębki drzewnej w Europie oferuje Certyfikowany Pellet drzewny Din Plus/ EN Plus A1 produkowany z wyselekcjonowanych, czystych trocin sosnowych. Dostępny w workach 15 kg pakowanych na paletę, zabezpieczonych foliowym kapturem i strechem − 975 kg , big bag i luzem.

Parametry:

  • średnica 6 mm lub 8 mm
  • długość 3.15<L,40 mm
  • wysoka kaloryczność netto do 18,7 GJ
  • mała ilość ekologicznego popiołu 0,4-0,7 %
  • niska wilgotność < 8 %
  • czystość w użytkowaniu − nie brudzi pomieszczeń i użytkownika
  • nie zawiera i nie emituje substancji szkodliwych

ZASTOSOWANIE

Pellet jest to materiał opałowy produkowany ze sprasowanych pod wysokim ciśnieniem, bez użycia chemicznych substancji klejących, surowców drzewnych takich jak wióry, trociny, zrębki itp. Dzięki nowoczesnej technologii produkcji, pellet charakteryzuje się niską zawartością popiołu oraz wysoką wartością energetyczną.

Paliwo to wykorzystywane jest z powodzeniem do ogrzewania domów jednorodzinnych, wspólnot mieszkaniowych, ośrodków hotelowo-wczasowych, obiektów użyteczności publicznej, magazynów, hal przemysłowych, obiektów sakralnych, hal sportowych oraz innych obiektów, które potrzebują energii cieplnej. Ze względu na doskonałe właściwości energetyczne, wysoką wygodę użytkowania i biologiczną neutralność jest uznawany za jedno z najbardziej, ekologicznych, efektywnych, ekonomicznych i praktycznych źródeł energii.

ZALETY

Pellet to paliwo ekologiczne, produkowane ze źródeł odnawialnych. Jedną z najważniejszych zalet jest niski koszt ogrzewania. Cena pelletu jest zbliżona do cen węgla, jednak jest on o wiele bardziej wydajny w użytkowaniu dzięki sprawności kotłów pelletowych. Co więcej, przy stosowaniu tego biopaliwa oszczędzamy czas − nie wymagany jest codzienny wysiłek fizyczny, tak jak to jest przy obsługiwaniu kotłów na węgiel. Jeżeli zbiornik będzie dobrany prawidłowo, wtedy zasyp granulatu wystarczy wykonać raz w tygodniu. 

 INFORMACJE DODATKOWE

Współpraca:

Zapraszamy do współpracy producentów kotłów i palników na pellet, firmy instalacyjne, dystrybutorów opału. Zapewniamy jasne zasady współpracy, wsparcie marketingowe, transport.

Dostawy:

Działamy efektywnie i dbamy o koszty. Profesjonalny Dział Logistyki i Transportu optymalizuje koszty dostaw na terenie Polski i w pozostałych krajach Europy.

Budujemy Dom maj 2020

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze maj 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Wnętrza 2020

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska maj - czerwiec 2020

Gardeners' World Edycja Polska

Najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum