Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu
Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Armatura kuchenna i łazienkowa

Umywalki LIVIT od Riho – You’ll LOVE IT

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut 2020-11-18

Każdy domownik ma inne oczekiwania i potrzeby. Dotyczy to także wyposażenia łazienkowego. Chcąc zapewnić jak największy wybór, który będzie z jednej strony zgodny z obowiązującymi trendami, a z drugiej trafiał w gusta klientów, Riho stworzyło kolekcję umywalek LIVIT. Biorąc pod uwagę, że umywalka jest produktem codziennego użytku, firma starała się umożliwić znalezienie tej jednej, wymarzonej i najlepiej dopasowanej do indywidualnych wymagań. LIVIT to kolekcja pełna kontrastów - to aż cztery linie umywalek - każda wykonana z innego materiału, o innej powierzchni, a przede wszystkim - z innym charakterem.

LIVIT GLAZE TOP – umywalki ceramiczne dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych

Bieli z połyskiem oraz matowa czerń. Ich proste linie, mocno geometryczny kształt, wąski rant oraz lekko obniżona półka na przybory nadają im cech nowoczesnych, pomimo dość klasycznego materiału jakim jest ceramika. LIVIT GLAZE TOP to świetny wybór dla tradycjonalistów, którzy jednak chcą wprowadzić pewne modernistyczne akcenty do swoich łazienek. Umywalki występują w rozmiarach od 60 do 120 cm.

Linia umywalek LIVIT GLAZE TOP
Linia umywalek LIVIT GLAZE TOP

LIVIT VELET TOP i SLIM – umywalki wykonane z innowacyjnego materiału Solid Surface

Ich ultra matowa powierzchnia oraz lekko zaokrąglona misa dają wrażenie ciepła i przytulności. Ponadto możemy wybierać między niskim (SLIM - 1,25 cm) a wysokim (TOP - 12 cm) rantem, co znacznie poszerza możliwości aranżacyjne. Umywalki LIVIT VELVET będą bardzo dobrze komponować się w łazienkach monochromatycznych, w białych wnętrzach, czy też w wydaniu skandynawskim. Dostępne są w rozmiarach: SLIM od 60 do 160 cm, TOP od 60 do 140 cm.

Linia LIVIT VELET TOP i SLIM
Linia LIVIT VELET TOP i SLIM

LIVIT STONE TOP i SLIM – czarne umywalki

Wykonane z mieszanki mineralno-syntetycznej z dodatkiem żywicy. Ten materiał, a dokładniej jego plastyczność, pozwoliły na nadanie serii STONE bardzo organicznych cech. Powierzchnia blatu, która odwzorowuje nieregularną fakturę łupka, jest tego najlepszym przykładem. Tu również mamy możliwość wyboru między niskim rantem (SLIM - 1,3 cm), a wysokim (TOP - 12 cm). Seria STONE świetnie sprawdzi się m. in. w łazienkach, których projekt inspirowany jest naturą, np. w połączeniu z tapetą w duchu urban jungle. Umywalki te są dostępne w rozmiarach od 60 do 140 cm.

Linia LIVIT STONE TOP i SLIM
Linia LIVIT STONE TOP i SLIM

LIVIT SLATE BOWL – unikatowe umywalki nablatowe w formie misy

Wykonane są z mieszanki mineralno-syntetycznej z dodatkiem żywicy i dzięki temu są dość lekkie. SLATE BOWL dostępne są w dwóch kolorach – czarnym i białym, w obu przypadkach w matowym wykończeniu oraz w trzech kształtach do wyboru – okrągłym, kwadratowym i prostokątnym. Misa od wewnątrz jest gładka, a po zewnętrznej stronie z fakturą á la łupek, co daje wrażenie jakby była wyciosana w kamieniu. Dostępne rozmiary to: okrągła Ø38 cm, kwadratowa 38x38 cm i prostokątna 58x38 cm.

Linia LIVIT SLATE BOWL
Linia LIVIT SLATE BOWL

TINY WASH - malutka umywalka ceramiczna

I wreszcie ostatnia - TINY WASH - to dosłownie „mała” wisienka na torcie, czyli bardzo mała (41x20 cm), biała umywalka ceramiczna do toalety, która jest tym bardziej wyjątkowa, że można postawić ja na szafce, blacie, a także zawiesić bezpośrednio na ścianie.

Umywalka TINY WASH
Umywalka TINY WASH

Umywalki LIVIT to gwarancja zupełnie nowych doznań estetycznych w każdej łazience. Tak jak nowe i innowacyjne są materiały, z których je wykonano. Poznaj je wszystkie!

źródło i zdjecia: Riho

Budujemy Dom październik 2020

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze grudzień 2020 - styczeń 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2020

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska listopad - grudzień 2020

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2020

Dom Energooszczędny Vademecum