Grupa Budujemy Dom:
Magazyn ONLINE
Miesięcznik Budujemy Dom ONLINE
Wykup dostęp od 1 zł

Nowy poziom luksusu - systemy hydromasażu do wanien akrylowych do zabudowy

Wanna z hydromasażem. Ludzie dzielą się na tych, co ją mają i tych, co o niej marzą. Zwłaszcza tym drugim warto polecić 4 systemy hydromasaży od firmy RIHO: AIR, FLOW, JOY i BLISS. W zależności od potrzeb i możliwości, wybrać można od podstawowej, ale również komfortowej wersji AIR, aż po ekstremalnie luksusowy model BLISS. Oto, czym się wyróżnia każdy z systemów.

Nowy poziom luksusu - systemy hydromasażu do wanien akrylowych do zabudowy
Riho  Wanny, kabiny prysznicowe, brodziki
www.riho.pl www.riho-limited.pl
Riho  Wanny, kabiny prysznicowe, brodziki
Dane kontaktowe:
42 250 62 58
Zgierska 250/252, 91-364 Łódź

PokażUkryj szczegółowe informacje o firmie

AIR: Siła powietrza!

Podmuch powietrza zazwyczaj niesie ze sobą bardzo przyjemne doznania. W wodzie wprawia ciecz w ruch, unosząc się w postaci miłych dla ciała bąbelków. Wanna z systemem AIR wyposażona jest aż w 11 dysz aero zamontowanych w jej dnie. Wydmuchiwane jest z nich powietrze, które pobudza ciało i dodaje mu witalności. Oprócz zmysłu dotyku, białym podświetleniem aktywowany jest również zmysł wzroku.

Wanna z systemem AIR
Wanna z systemem AIR

System AIR zamontować można w niemal każdej wannie akrylowej z asortymentu RIHO. Jak zapewnia producent, jego obsługa jest wyjątkowo prosta, gdyż sterowanie odbywa się przy pomocy pojedynczego przycisku, który uruchamia zarówno dysze, jak i oświetlenie.

FLOW: Energia wody!

W systemie FLOW masaż zapewnia woda zmieszana z powietrzem, która wypływa z 14 dysz hydro. Dysze te rozlokowane zostały w sposób bardzo przemyślany tak, aby zapewnić masaż punktowy i ogólny. Ogólny masaż prowadzony jest przez wodę wypływającą z 6 dysz umieszczonych na dłuższych bokach wanny.

Wanna z systemem FLOW
Wanna z systemem FLOW

Z kolei masaż punktowy pleców i stóp zapewnia 8 dysz hydro mini, które zlokalizowane zostały na krótszych bokach wanny. System FLOW, podobnie jak AIR, dopełniony został efektownym oświetleniem. Całość sterowana jest za pomocą jednego przycisku.

JOY: Poczuj radość!

Każdy z kolejnych opisanych systemów jest coraz bardziej zaawansowany. Model JOY ma walory poprzednich systemów, a zatem zapewnia masaż powietrzny i wodny, ale ma też całkiem nowe funkcje i zalety.

Wanna z systemem JOY
Wanna z systemem JOY

W tym systemie woda zapewnia użytkownikowi masaż wypływając z 14 dysz aero i 6 hydro. W dnie wanny znajduje się 14 dysz aero do masażu powietrznego. Co więcej, można sterować jego intensywnością, wybierając natężenie z 5-stopniowej skali.  Z kolei masaż wodny zapewniony jest dzięki 6 dyszom typu hydro LUX umiejscowionym po bokach wanny.

Co wyróżnia typ LUX? Jego właściwością są dysze z możliwością kierowania strumieniem wody oraz regulacją przepustowości. Całość systemu uzupełniona jest przez 6 dysz hydro mini skierowanych na plecy oraz 2 dysze hydro mini na stopy. System posiada także funkcję automatycznego lub włączanego ręcznie osuszania.

W systemie JOY również mamy podświetlenie, ale – uwaga! – wielokolorowe (funkcja chromoterapii). Co więcej, podczas kąpieli można się odprężyć słuchając ulubionej muzyki, dzięki możliwości podłączenia się poprzez bluetooth z urządzeniem zewnętrznym (np. smartfonem).

BLISS: Luksusowy relax!

Najbardziej zaawansowanym technologicznie modelem systemów hydromasażu RIHO, jest system BLISS. Zapewnia on szereg funkcji, które wprowadzają kąpiącego się w błogi stan relaksu. Po pierwsze, masaż wodno-powietrzny zapewniają aż 32 dysze! 16 z nich to dysze powietrzne umieszczone w dnie wanny, 6 to dysze hydro LUX zlokalizowane po bokach, z kolejnych 6 dysz hydro mini otrzymujemy masaż pleców, a 4 dysze hydro mini masują stopy.

Wanna z systemem BLISS
Wanna z systemem BLISS

Poza rozwiązaniami, w jakie wyposażony został model JOY, model BLISS ma dodatkowe możliwości. Przede wszystkim podgrzewa wodę, dzięki czemu można cieszyć się gorącą kąpielą jeszcze dużej. Bardzo istotny jest także system dezynfekcji, który zapewnia automatyczne czyszczenie układu węży, rur i dysz. Takie rozwiązanie sprawia, że utrzymanie wanny w czystości jest naprawdę proste.

Rozbudowana została także funkcja, dzięki której użytkownik może słuchać muzyki. Poza podłączeniem z zewnętrznym nośnikiem przez bluetooth, model BLISS posiada wbudowane radio. Wszystkimi funkcjami, a zatem masażem, chromoterapią, dezynfekcją i osuszaniem, radiem czy połączeniami przez bluetooth sterować można za pośrednictwem zaawansowanego, 10-przyciskowego sterownika z wyświetlaczem LCD.

Ostatnią nowością w tym modelu jest blokada rodzicielska, dzięki której dzieci nie mają możliwości samodzielnie, pod nieobecność rodziców włączyć systemu. Wszystkie systemy wykonane zostały z dużą dbałością o design. Wyposażone są w płaskie, chromowane dysze oraz nowoczesne sterowniki elektroniczne. Producent daje na każdy z modeli długą gwarancję, nawet do 4 lat (w przypadku montażu przez certyfikowanego serwisanta).

źródło i zdjęcie: Riho