Kluczowa receptura klejów ATLAS GEOFLEX
Dzięki wykorzystaniu w recepturach klejów ATLAS GEOFLEX technologii żelu krzemianowego wykonawcy otrzymali produkty, które stanowią o ich przewadze, ale również są gwarancją bezpieczeństwa pracy – niezależnie od ich rodzaju oraz w przypadku okładzin wielkoformatowych. Technologia ta odpowiada ponadto za wszechstronność i uniwersalność zastosowań, co sprawia, że kleje ATLAS GEOFLEX mogą być wykorzystywane do wymagających i krytycznych podłoży – mówi dr inż. Mariusz Garecki, dyrektor ds. Rozwoju Produktów i Szkoleń Atlas.
Korzyści technologii żelowej:
- Bardzo wysoka przyczepność
- Brak spływu nawet w przypadku okładzin o mega formatach
- Idealny rozpływ pod płytką
- Pozwala na montaż okładzin wielkoformatowych nawet > 5m²
- Kleje 3 w 1 – klejenie, szpachlowanie, szpachlowanie i klejenie w zakresie 2-15 mm
- Łatwa aplikacja i możliwość stosowania w wysokich temperaturach: nawet +35oC
- Możliwość fugowania już po 12h
- Łatwe mieszanie i aplikacja
- Długi czas otwarty i czas korekty – nawet 30 min
- Uniwersalność zastosowania – do wszystkich rodzajów i formatów płytek oraz do wszystkich podłoży
ATLAS GEOFLEX zwiększa efektywność i skraca czas prac wykończeniowych
Rodzina klejów ATLAS GEOFLEX to rozwiązania znacząco podnoszące jakość realizowanych zleceń oraz bezpośrednio wpływające na czas ich realizacji bez obaw o późniejszą użyteczność powierzchni.
Z technologią żelową prace wykończeniowe można wykonać szybciej, niż stosując "tradycyjne" zaprawy klejowe - płytki można już spoinować po 12 godzinach od przyklejenia. Dzięki produktom ATLAS GEOFLEX każdy wykonawca może realizować swoje prace na najwyższym poziomie.
Więcej informacji na temat klejów żelowych ATLAS GEOFLEX znaleźć można na www.atlas.com.pl, a także na www.technologia-zelowa.com.pl.
źródło i zdjęcia: Atlas