Grupa Budujemy Dom:
Magazyn ONLINE
Miesięcznik Budujemy Dom ONLINE
Wykup dostęp od 1 zł

Nowoczesny grzejnik łazienkowy GR3V - styl i funkcjonalność w Twojej łazience

Grzejniki łazienkowe to nie tylko praktyczne urządzenia grzewcze, ale także ważny element wystroju wnętrza. Wybierając odpowiedni model, warto zwrócić uwagę zarówno na jego funkcjonalność, jak i wygląd. W tym artykule przedstawiamy grzejnik łazienkowy GR3V z zasilaniem dolnym centrycznym, który łączy nowoczesny design z wysoką wydajnością grzewczą.

Nowoczesny grzejnik łazienkowy GR3V - styl i funkcjonalność w Twojej łazience
DIAMOND Grzejniki stalowe, aluminiowe, łazienkowe
diamond.pl
DIAMOND Grzejniki stalowe, aluminiowe, łazienkowe
Dane kontaktowe:
12 410 1750, 12 442 00 59, 12 410 6900 - centrala
Półłanki 62B, 30-858 Kraków

PokażUkryj szczegółowe informacje o firmie

Wyjątkowy design

Grzejnik łazienkowy TYP-GR3V to prawdziwa sztuka o nowoczesnej i wyrafinowanej linii, która prezentuje się wytwornie w każdej łazience. Jego elegancki wygląd sprawia, że staje się on nie tylko źródłem ciepła, ale także ozdobą wnętrza.

Konstrukcja

GR3V został zbudowany z kolektora o profilu trójkątnym o wymiarach 56,4 x 34,6 mm. Szczeble grzejnika to profile poziome o wymiarach 30 x 10 mm, co zapewnia nie tylko estetyczny wygląd, ale także efektywne oddawanie ciepła. Taka konstrukcja sprawia, że grzejnik jest trwały i wydajny.

Zasilanie dolne centryczne

Jednym z kluczowych elementów grzejnika GR3V jest jego zasilanie dolne centryczne (V). Co to oznacza dla użytkownika? Przede wszystkim, tego rodzaju zasilanie umożliwia łatwe i estetyczne podłączenie grzejnika do domowej sieci centralnego ogrzewania (C.O.). Dzięki temu instalacja jest szybka, a grzejnik harmonijnie wpasowuje się w aranżację łazienki.

Wysoka wydajność grzewcza

GR3V jest przeznaczony do instalacji w domowej sieci grzewczej, co gwarantuje jego wysoką wydajność. Dzięki nowoczesnej konstrukcji i zastosowanym materiałom, grzejnik efektywnie ogrzewa pomieszczenie, zapewniając komfort cieplny nawet w najchłodniejsze dni.

Montaż i konserwacja

Montaż grzejnika GR3V jest prosty i nie wymaga specjalistycznych narzędzi. Zasilanie dolne centryczne sprawia, że podłączenie do instalacji C.O. jest intuicyjne i szybkie. Ważne jest, aby regularnie sprawdzać stan techniczny grzejnika i czyścić go z kurzu, co zapewni jego długą żywotność i bezawaryjną pracę.

Grzejnik łazienkowy GR3V z zasilaniem dolnym centrycznym to idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie nowoczesny design i wysoką funkcjonalność. Jego elegancki wygląd i efektywność grzewcza sprawiają, że doskonale sprawdzi się w każdej łazience. Wybierając GR3V, inwestujesz nie tylko w komfort cieplny, ale także w estetykę swojego wnętrza.

Jeśli szukasz grzejnika, który połączy te cechy, GR3V będzie doskonałym wyborem. Skontaktuj się z naszymi specjalistami, aby dowiedzieć się więcej o dostępnych modelach i możliwościach instalacji.

źródło i zdjęcie: Diamond