Grupa Budujemy Dom:
Magazyn ONLINE
Miesięcznik Budujemy Dom ONLINE
Wykup dostęp od 1 zł

Małoformatowa płyta gipsowo-kartonowa Siniat Smart Mini do uniwersalnych rozwiązań

Nowe płyty gipsowo-kartonowe z linii Siniat Smart o „kompaktowych” wymiarach 600 x 1200 mm to odpowiedź na potrzeby budowlane współczesnych projektów, które wymagają elastycznych rozwiązań i oszczędności czasu.

Małoformatowa płyta gipsowo-kartonowa Siniat Smart Mini do uniwersalnych rozwiązań
Etex Poland Sp. z o.o. Systemy suchej zabudowy na bazie płyt gipsowych, gipsowo-kartonowych oraz ogólnobudowlanych płyt cementowych Cementex
www.siniat.pl systemynida.pl

Poznajmy zalety płyt Siniat Smart Mini

Płyta Siniat Smart Mini przeznaczona jest do zastosowań wewnątrz budynków, idealnie nadając się do budowy ścian działowych obudów ściennych i sufitowych na konstrukcji nośnej, specjalnych zabudów oraz jako suchy tynk.

Łatwość transportu, prosty montaż i wygodna obróbka to tylko niektóre z wielu korzyści zastosowania małoformatowej płyty g-k Siniat Smart Mini. Ponadto, mniejszy odpad materiałowy oraz precyzja docinania prowadzą do obniżenia kosztów oraz oszczędności czasu.

Nowe płyty gipsowo-kartonowe z linii Siniat Smart o „kompaktowych” wymiarach 600 x 1200 mm to odpowiedź na potrzeby budowlane współczesnych projektów

Płyta Siniat Smart Mini sprawdzi się doskonale nawet w trudno dostępnych miejscach, umożliwiając precyzyjne wykonanie zadań związanych z suchą zabudową. Może być również wykorzystywana do dekoracyjnych zabudów konstrukcji nośnych, umożliwiając tworzenie niestandardowych kształtów i wyjątkowych aranżacji.

Płyty Siniat Smart Mini typu A

Płyty Siniat Smart Mini typu A mogą być stosowane w pomieszczeniach o względnej wilgotności powietrza do 70%.

W procesie projektowania i realizacji wykończenia pomieszczeń wymagającychwodoodpornych materiałów budowlanych należy szczególnie uwzględnić wpływ oddziaływania mikroklimatu panującego wewnątrz pomieszczenia na powierzchnię suchej zabudowy.

Płyty gipspowo-kartonowe Siniat Smart Mini i Siniat Smart mini H - nowość w linii Smart

Płyty Siniat Smart Mini H

W pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności powietrza sprawdzi się małoformatowa płyta gipsowo-kartonowa Siniat Smart Mini H. Ta impregnowana płyty g-k przeznaczona jest do stosowania w zabudowie z wymaganiami w zakresie zmniejszonego wchłaniania wody - nasiąkliwość mniejsza niż 25%, np. do wykończenia kuchni, łazienki, toalety, pomieszczeń gospodarczych itp.

Gdzie sprawdzą się płyty Siniat Smart?

Zarówno płyty Siniat Smart Mini jak i Siniat Smart Mini H spełniają wymagania normy EN 520:2004+A1:2009. Są niepalne i zapewniają izolacyjność akustyczną.

Dzięki bardziej kompaktowym wymiarom niż standardowa płyta g-k, można je łatwiej dostosować do projektu wnętrza, unikając nadmiernego cięcia i strat, a przede wszystkim samodzielnie przetransportować nawet w osobowym aucie.

W zależności od wymagań pomieszczenia i jego przeznaczenia, małoformatowe płyty z linii Siniat Smart Mini znajdą swoje zastosowanie i ułatwią estetyczne wykończenie wnętrz. Mają one szczególne zastosowanie gdy remont ma być przeprowadzony szybko i sprawnie.

Powierzchnia suchego tynku jest gładka i tworzy doskonałe podłoże do dalszych prac wykończeniowych. W następnych etapach można ją od razu malować farbą, tapetować czy układać płytki.

Małoformatowe płyty Siniat Smart Mini umożliwiają większą elastyczność i efektywność w realizacji projektów wnętrz, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości i trwałości.

Decydując się na produkty z linii Siniat Smart wybierasz rozwiązanie nie tylko przyjazne środowisku, ale także korzystne dla Ciebie, które podniesie komfort i jakość Twojej pracy oraz obniży jej koszty.

Bądź Smart i Buduj z głową ! Dowiedz się więcej o produktach Siniat

Źródło i zdjęcia: Siniat

Opracowanie: Aleksander Rembisz

Autor
Aleksander Rembisz
Aleksander Rembisz

Ciągły kontakt z ludźmi to dla mnie prawdziwa przyjemność i naturalne środowisko pracy. Może właśnie dlatego w redakcji czuję się niczym ryba w wodzie. Moja przygoda z pracą w wydawnictwie i budowlaną prasą branżową zaczęła się całkiem niewinnie - ponad 20 lat temu - jeszcze na studiach. I tak oto inżynier budowlany został redaktorem. Początkowo zakres moich obowiązków obejmował przygotowanie do druku wydań branżowych, ale wraz z rozwojem mediów musiałem siłą rzeczy przebranżowić się na copywritera, moderatora forum branżowego i administratora profili redakcyjnych na platformach SM. Znajdziecie mnie na Facebook - Budomisja Złote Porady Budowlańców, Linkedin - Grupa Budujemy Dom, forum.budujemydom.pl, oraz ślad po mnie na portalach budujemydom.pl i budownictwob2b.pl.