ZMK SAS Spółka z o. o. Kotły SAS na paliwa stałe
PokażUkryj szczegółowe informacje o firmie
Licznik odwiedzin: 297747
Aktualności ZMK SAS Spółka z o. o.
Oszczędź na ogrzewaniu i dbaj o środowisko! Wybierz pakiet VARMO PLUS + zbiornik BST!
Szukasz wydajnego i przyjaznego dla środowiska sposobu na ogrzanie swojego domu? Skorzystaj z pakietów promocyjnych łączących kocioł zgazowujący drewno VARMO PLUS ze zbiornikiem buforowym BST!
15.02.2024
Zmiany w Programie Czyste Powietrze od kwietnia 2024 roku! Jakie źródła ciepła się kwalifikują?
W związku z nagminnymi działaniami związanymi z dofinansowywaniem w ramach programu Czyste Powietrze pomp ciepła złej jakości, które w rzeczywistości nie spełniały deklarowanych parametrów, Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (NFOŚiGW) wprowadza dodatkowe wymogi, które z uwzględnieniem okresu przejściowego, zaczną obowiązywać 1 kwietnia 2024 roku.
08.01.2024
Nowy kocioł VARMO PLUS od SAS - innowacyjne ogrzewanie z drewna opalowego
Firma SAS po raz kolejny wzbogaciła swoją ofertę o nowy model kotła zasypowego - VARMO PLUS, stanowiący krok w kierunku bardziej ekologicznego i wydajnego ogrzewania. Ten zgazowujący drewno opałowe kocioł nie tylko zapewnia ciepło, ale także spełnia wymogi ekologiczne, co pozwala na skorzystanie z dofinansowania w ramach Programu Czyste Powietrze.
29.08.2023
Ekologiczne urządzenia grzewcze - co wybrać do komfortowego ogrzewania domu?
Pompy ciepła to obecnie najbardziej ekologiczne urządzenia grzewcze jakie dostępne są na rynku. Wykorzystują one darmową energię odnawialną zawartą w gruncie, wodzie lub powietrzu. Pompy ciepła SAS pracują na naturalnym czynniku roboczym - propanie R-290 co w obliczu zmian jakie czekają czynniki stosowane w pompach ciepła jest szczególnie istotne.
05.06.2023
Kotły pelletowe o podwyższonym standardzie BIO COMPACT PLUS i BIO EFEKT PLUS - najwyższe dofinansowanie z programu Czyste Powietrze
Kotły pelletowe o podwyższonym standardzie charakteryzują się obniżoną emisją pyłów, która nie przekracza 20 mg/m³. Kwalifikują się do najwyższego dofinansowania na zakup urządzenia na paliwo stałe z programem Czyste Powietrze. W zależności od poziomu finansowania, dopłata wynosi od 9 tys. zł aż do 18 tys. złotych.
06.10.2022
SAS poleca kondensacyjne kotły gazowe
Od ponad 40 lat produkujemy urządzenia grzewcze w naszej fabryce w Owczarach obok Buska-Zdroju. Wybierając nasze kotły gazowe wspierasz rodzimy rynek i polską gospodarkę.
30.09.2022
CONDENS i CONDENS PLUS - gazowe kotły kondensacyjne do c.w.u. i do centralnego ogrzewania
Jaki wybrać kocioł: jednofunkcyjny czy dwufunkcyjny? Który z nich sprawdzi się w nowym budynku, a który w modernizowanym? Sprawdź, do jakich instalacji pasują gazowe kotły kondensacyjne CONDENS i CONDENS PLUS.
06.09.2022
Kotły na pellet o podwyższonym standardzie z dofinansowaniem z Programu Czyste Powietrze
W ofercie firmy ZMK SAS znajdują się urządzenia kwalifikujące się do podwyższonego poziomu dofinansowania z Programu Czyste Powietrze.
28.10.2021
Nowy cennik urządzeń grzewczych ZMK SAS
Firma ZMK SAS opublikowała nowy cennik urządzeń grzewczych. Obowiązuje od 16 sierpnia 2021 roku.
24.08.2021
Palnik pelletowy MULTI FLAME o mocy 10-200 kW
Zmiany na rynku paliw, rosnące zainteresowanie ekologicznymi źródłami energii (pellet, ziarna zbóż, pestki owoców), coraz bardziej rygorystyczne normy emisyjne wpłynęły na intensyfikację prac badawczych w laboratorium ZMK SAS. Opracowano nowatorskie rozwiązanie palnika (zgłoszenie patentowe) opalanego biomasą - SAS MULTI FLAME.
21.06.2021
Podsumowanie działalności firmy SAS po czterdziestu latach
Od 40 lat produkujemy kotły na paliwa stałe. Ten rok jest dla nas przełomowy, nie tylko dlatego, że obchodzimy okrągłą - 40 rocznicę. W odpowiedzi na potrzeby rynku i zmieniające się trendy w ogrzewnictwie właśnie wprowadzamy do oferty naszą pierwszą pompę ciepła, a wkrótce również gazowe kotły kondensacyjne.
13.08.2020
Kocioł SAS AGRO-ECO - bezpieczny transport biomasy
Lata doświadczeń w produkcji oraz eksploatacji kotłów opalanych biomasą (pelety, ziarna zbóż, suche pestki owoców) pozwoliły na opracowanie nowego systemu podawania paliwa z mechanizmem dwóch ślimaków oraz kanałem przesypowym.
21.01.2020