Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 1781
ZMK SAS Spółka z o. o.  - Monoblokowa pompa ciepła Vesta powietrze-woda

ZMK SAS Spółka z o. o. Monoblokowa pompa ciepła Vesta powietrze-woda

Zobacz firmę w innym dziale: Kotły na paliwo stałe
Telefon +48 500 260 986
E-mail pompaciepla@sas.busko.pl
Adres Przemysłowa 3, 28-100 Busko Zdrój, Owczary
Zakład Metalowo-Kotlarski SAS (obecnie ZMK SAS sp. z o.o.) od początku swej działalności w 1980 roku zajmuje się produkcją kotłów grzewczych na paliwa stałe. W miarę dynamicznego rozwoju, firma wywodząca się z niewielkiego zakładu rzemieślniczego przerodziła się w jednego z czołowych producentów branży kotlarskiej w Polsce. ... Czytaj więcej
ZMK SAS Spółka z o. o.

Zakład Metalowo-Kotlarski SAS (obecnie ZMK SAS sp. z o.o.) od początku swej działalności w 1980 roku zajmuje się produkcją kotłów grzewczych na paliwa stałe. W miarę dynamicznego rozwoju, firma wywodząca się z niewielkiego zakładu rzemieślniczego przerodziła się w jednego z czołowych producentów branży kotlarskiej w Polsce.

ZMK SAS gwarantuje zachowanie wysokiej jakości oferowanych produktów i usług, dokonuje wszelkich starań by sprostać oczekiwaniom obecnych oraz potencjalnych klientów, zarówno pod względem funkcjonalności jak i estetyki.

W skład nowoczesnego parku maszynowego firmy wchodzą m.in.: automatyczne centrum gnące Salvagnini P4 lean, lasery światłowodowe, wykrawarki młoteczkowe, prasy krawędziowe, roboty spawalnicze, suwnice pomostowe, komora śrutownicza przeznaczona do obróbki strumieniowo-ściernej detali oraz automatyczna linia malowania proszkowego.

Wieloletnie doświadczenie i rozwój technologii produkcji umożliwił skonstruowanie kotłów spełniających wymagania 5 klasy wg normy PN-EN 303-5:2012 oraz dyrektywy ekoprojektu - EcoDesign. Dzięki temu nasze kotły na pelety i eko-groszek mogą brać udział w programach dofinansowań oraz przyczyniają się do ograniczenia niskiej emisji. Palnik SAS MULTI FLAME z ruchomym rusztem odpopielającym zastosowany w kotłach peletowych to unikalne, opatentowane rozwiązanie technologiczne podnoszące walory użytkowe kotłów.

Firma zadbała również o ekologiczne rozwiązania dla budynków o zapotrzebowaniu cieplnym powyżej 50 kW, takich jak hale magazynowo - produkcyjne, czy też budynki użyteczności publicznej. Powiększony został typoszereg cenionych na rynku kotłów SOLID i BIO SOLID - teraz można je nabyć w zakresie mocy 72-200 kW. Jako jedyni na rynku oferujemy dwupaliwowy kocioł 5 klasy na eko-groszek i pelet (100-300 kW). Kotły dużych mocy również spełniają restrykcyjne wymogi EcoDesign.

W 2020 r na rynku pojawiła się nasza pierwsza monoblokowa pompa ciepła - Vesta - pracująca w systemie powietrze-woda.

Doświadczenie od 1980 roku, dbałość o zachowanie najwyższej jakości oraz ciągłe doskonalenie produkcji pozwoliło ulepszyć parametry techniczno-eksploatacyjne. Dzięki szerokiej ofercie kotły SAS zdobyły uznanie klientów w kraju i za granicą (m.in. Białoruś, Ukraina, Mołdawia, Rumunia, Słowacja, Węgry, Włochy) stawiając nas w gronie liderów branży kotlarskiej.

Budujemy Dom październik 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze listopad 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2022

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska listopad - grudzień 2021

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2022

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum