Grupa Budujemy Dom:
Magazyn ONLINE
Miesięcznik Budujemy Dom ONLINE
Wykup dostęp od 1 zł
ZMK SAS Spółka z o. o.  - Monoblokowa pompa ciepła Vesta powietrze-woda
ZMK SAS Spółka z o. o. Monoblokowa pompa ciepła Vesta powietrze-woda
www.sas.busko.pl
ZMK SAS Spółka z o. o. Monoblokowa pompa ciepła Vesta powietrze-woda
Dane kontaktowe:
+48 41-378-46-19
Przemysłowa 3, 28-100 Busko Zdrój, Owczary

PokażUkryj szczegółowe informacje o firmie

Licznik odwiedzin: 6227

Pompa ciepła powietrze-woda Vesta typu monoblok

Zobacz na stronie producenta

Vesta to pompa ciepła powietrze-woda typu monoblok z kompletnym wyposażeniem potrzebnym do montażu. Ekologiczny naturalny czynnik chłodniczy propan - R290. Możliwość uzyskania dotacji na zakup. Wysokie COP=4,2 dla A2W35. Moc: 8-12 kW.

Konstrukcja pompy ciepła typu monoblok

Ten typ konstrukcji oznacza, że wszystkie komponenty układu chłodniczego zamknięte są w jednym urządzeniu, które montowane jest na zewnątrz budynku inwestora. Poszczególne połączenia układu chłodniczego, który wypełniony jest czynnikiem chłodniczym wykonywane są w trakcie procesu produkcyjnego. Wtedy też układ termodynamiczny napełniany jest czynnikiem chłodniczym R290, co zwiększa gwarancję szczelności układu poprzez cykl testów wykonywanych przez producenta.Wpływa to bezpośrednio na wydłużoną żywotność urządzenia. Brak dodatkowej jednostki to także oszczędność cennego miejsca w domu.

Complete to Install

Strategią marki SAS jest systemowe podejście do wyzwań oraz oczekiwań instalatorów i inwestorów, zarówno w aspekcie ekologiczności i energooszczędności jak i kompleksowości oferowanych rozwiązań. Dlatego nasza pompa ciepła sprzedawana jest w systemie CTI (Complete To Install). Oznacza to, że marka SAS oddaje użytkownikom urządzenie w pełni kompletne, wyposażone w podzespoły gotowe do montażu co daje także oszczędności dla inwestora poprzez zakup jednego skonfigurowanego do pracy zestawu.

COP=4,2

Pompa ciepła Vesta charakteryzuje się wysokim współczynnikiem COP do 4.2 w cyklu grzania przy parametrze A2W35 przy odpowiednich mocach grzewczych równych 8/12 kW, a konstrukcja parownika dostosowana jest ściśle do polskich warunków klimatycznych. Porównując COP pomp ciepła zawsze należy sprawdzić dla jakich wartości A (temperatura powietrza zewnętrznego) oraz W (temperatura zasilania) jest on podawany. Tylko porównanie dla tych samych parametrów pozwala wywnioskować, które urządzenie jest bardziej efektywne.

Klasa A++

Pompa ciepła Vesta posiada wysoką klasę efektywności energetycznej A++ dla klimatu umiarkowanego przy warunkach średniotemperaturowych i tym samym spełnia wymagania znowelizowanej wersji Programu Czyste Powietrze, kwalifikując się aż do 60% dofinansowania.

Wyposażenie standardowe: hydroblok, nadzór procesu odszraniania, regulowany wentylator, licznik energii elektrycznej, moduł soft-start, CKF, miernik przepływu, system ogrzewania tacy ociekowej, wymiennik płytowy, panel sterowania, ecoNet24 - zdalne zarządzanie pompą ciepła

Zastanawiasz się czy pompa ciepła Vesta jest dla Ciebie?

Skontaktuj się z naszym doradcą technicznym - rozwieje wszystkie wątpliwości i udzieli fachowych odpowiedzi na pytania, które Cię nurtują.

tel. +48 500 260 986, e-mail: pompaciepla@sas.busko.pl

ZMK SAS Spółka z o. o.
Poprzedni produkt
Następny produkt
Zobacz także