Zobacz oferty produktowe firm
Licznik odwiedzin: 252689
ZMK SAS Spółka z o. o. - Kotły SAS na paliwa stałe

ZMK SAS Spółka z o. o. Kotły SAS na paliwa stałe

Zobacz firmę w innym dziale: Pompy ciepła
Telefon 41 378 46 19
E-mail biuro@sas.busko.pl
Adres Przemysłowa 3, 28-100 Busko Zdrój, Owczary
Zakład Metalowo-Kotlarski SAS (obecnie ZMK SAS sp. z o.o.) od początku swej działalności w 1980 roku zajmuje się produkcją kotłów grzewczych na paliwa stałe. W miarę dynamicznego rozwoju, firma wywodząca się z niewielkiego zakładu rzemieślniczego przerodziła się w jednego z czołowych producentów branży kotlarskiej w Polsce. ... Czytaj więcej
ZMK SAS Spółka z o. o.

Zakład Metalowo-Kotlarski SAS (obecnie ZMK SAS sp. z o.o.) od początku swej działalności w 1980 roku zajmuje się produkcją kotłów grzewczych na paliwa stałe. W miarę dynamicznego rozwoju, firma wywodząca się z niewielkiego zakładu rzemieślniczego przerodziła się w jednego z czołowych producentów branży kotlarskiej w Polsce.

ZMK SAS gwarantuje zachowanie wysokiej jakości oferowanych produktów i usług, dokonuje wszelkich starań by sprostać oczekiwaniom obecnych oraz potencjalnych klientów, zarówno pod względem funkcjonalności jak i estetyki.

W skład nowoczesnego parku maszynowego firmy wchodzą m.in.: automatyczne centrum gnące Salvagnini P4 lean, lasery światłowodowe, wykrawarki młoteczkowe, prasy krawędziowe, roboty spawalnicze, suwnice pomostowe, komora śrutownicza przeznaczona do obróbki strumieniowo-ściernej detali oraz automatyczna linia malowania proszkowego.

Wieloletnie doświadczenie i rozwój technologii produkcji umożliwił skonstruowanie kotłów spełniających wymagania 5 klasy wg normy PN-EN 303-5:2012 oraz dyrektywy ekoprojektu - EcoDesign. Dzięki temu nasze kotły na pelety i eko-groszek mogą brać udział w programach dofinansowań oraz przyczyniają się do ograniczenia niskiej emisji. Palnik SAS MULTI FLAME z ruchomym rusztem odpopielającym zastosowany w kotłach peletowych to unikalne, opatentowane rozwiązanie technologiczne podnoszące walory użytkowe kotłów.

Firma zadbała również o ekologiczne rozwiązania dla budynków o zapotrzebowaniu cieplnym powyżej 50 kW, takich jak hale magazynowo - produkcyjne, czy też budynki użyteczności publicznej. Powiększony został typoszereg cenionych na rynku kotłów SOLID i BIO SOLID - teraz można je nabyć w zakresie mocy 72-200 kW. Jako jedyni na rynku oferujemy dwupaliwowy kocioł 5 klasy na eko-groszek i pelet (100-300 kW). Kotły dużych mocy również spełniają restrykcyjne wymogi EcoDesign.

W 2020 r na rynku pojawiła się nasza pierwsza monoblokowa pompa ciepła - Vesta - pracująca w systemie powietrze-woda.

Doświadczenie od 1980 roku, dbałość o zachowanie najwyższej jakości oraz ciągłe doskonalenie produkcji pozwoliło ulepszyć parametry techniczno-eksploatacyjne. Dzięki szerokiej ofercie kotły SAS zdobyły uznanie klientów w kraju i za granicą (m.in. Białoruś, Ukraina, Mołdawia, Rumunia, Słowacja, Węgry, Włochy) stawiając nas w gronie liderów branży kotlarskiej.

Budujemy Dom maj 2022

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze maj 2022

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2022

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2021

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2022

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska czerwiec 2022

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2021

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2022

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum