Grupa Budujemy Dom:
Magazyn ONLINE
Miesięcznik Budujemy Dom ONLINE
Wykup dostęp od 1 zł

Stolarka otworowa KRISPOL na liście Zielonych Urządzeń i Materiałów dedykowanych do programu Czyste Powietrze i ulgi termomodernizacyjnej

Instytut Ochrony Środowiska przy współpracy z Ministerstwem Klimatu i Środowiska, Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska  i Gospodarki Wodnej stworzyły listę urządzeń i materiałów, zweryfikowanych pod kątem wymogów programu Czyste Powietrze i ulgi termomodernizacyjnej. Na liście znalazły się produkty marki KRISPOL.

Stolarka otworowa KRISPOL na liście Zielonych Urządzeń i Materiałów dedykowanych do programu Czyste Powietrze i ulgi termomodernizacyjnej
Krispol Okna, drzwi, bramy, rolety
krispol.pl
Krispol Okna, drzwi, bramy, rolety
Dane kontaktowe:
61 662 41 00
Michała Strzykały 4, 62-300 Września

PokażUkryj szczegółowe informacje o firmie

Stolarka polskiego producenta pojawiła się w wyszukiwarce w kategoriach: okna, drzwi balkonowe, drzwi tarasowe, bramy. Marka już od 2019 roku prowadzi szeroką kampanię edukacyjną w zakresie termomodernizacji.

Mając na uwadze skalę problemu smogu w Polsce, a także liczbę domów, które w naszym kraju potrzebują gruntownych remontów - konsekwentnie staramy się edukować inwestorów właściwie we wszystkich kanałach komunikacji KRISPOL. Chcemy zwrócić uwagę na nowelizację programu. Uproszczone warunki w znacznym stopniu ułatwiły korzystanie z pomocy. Cieszy nas, że wysokie parametry użytkowe, techniczne i cieplne pozwoliły zaklasyfikować nasze produkty na listę ZUiM, która w restrykcyjny sposób weryfikuje okna, bramy czy drzwi - mówi Radosław Gibki – Dyrektor Sprzedaży Krajowej KRISPOL. 

Na  stronie producenta w sekcji blogowej można znaleźć szczegółowe artykuły otagowane jako „#termomodernizacja”. Sporo wiedzy inwestorzy mogą również czerpać z kanału producenta na Youtubie, podcastów na Spotify, postów na profilu facebookowym i Instagramie.

Jak pokazują dane, zainteresowanie programem Czyste Powietrze rośnie, do końca kwietnia 2021 roku zostało złożonych 236 791 wniosków i wykorzystane 4 222 808 055 zł z budżetu programu, współpracę podjęło też 1 214 gmin. To daje nadzieję na realną zmianę stanu powietrza w Polsce w przyszłości.

źródło i zdjęcia: KRISPOL