Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Oświetlenie

Trzy nowe wersje sufitowego panelu LED OfficeLight

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 4-5 minut 2021-04-29

Sufitowy panel LED OfficeLight zdobył uznanie klientów. Dzięki doskonałym parametrom i uniwersalnemu nie jest ograniczony do konkretnego wystroju. Teraz dostępny jest w trzech nowych wersjach, aby jeszcze bardziej dopasować się do oczekiwań użytkowników i inwestorów.

Zalety panelu LED OfficeLight

Sufitowy panel led OFFICELIGHT doskonale sprawdza się jako oświetlenie przestrzeni biurowych, sal konferencyjnych, sal wykładowych, magazynów, a także części wspólnych budynków użyteczności publicznej - korytarzy i ciągów komunikacyjnych.

Spośród pozostałych zalet wymienić można:

  • Współczynnik UGR (tzw. współczynnik olśnienia) wynosi mniej niż 19. Oznacza to, że ta lampa sufitowa LED jest dobrze przystosowana do wykorzystania w biurach, nie oślepia i sprzyja komfortowi pracy.
  • Opcja montażu podtynkowego, jak i natynkowego daje bardzo duże możliwości zastosowań tego modelu.
  • Perfekcyjnie przylega do sufitu, a jego wymiary – 595 x 595 x 30 mm – są idealne do zastosowania w sufitach typu Armstrong.
  • Właściwe rozmieszczenie źródeł światła, zgodne z technologią homogeneous light, zapewnia jednorodne świecenie oprawy i równomierny rozsył światła w pomieszczeniu.
  • Ma aż 5 lat gwarancji!
Materiał filmowy przedstawiający nowe wersje panelu LED OfficeLight

Parametry i cechy nowych wersji OfficeLight

  1. WERSJA 30 W - idealnie dostosowana dla większych przestrzeni, ze stopniem ochrony: IP44, klasa II (od strony klosza wilgoć nie wniknie w ten produkt). 
  2. WERSJA 40 W - idealnie dostosowana dla mniejszych przestrzeni, ze stopniem ochrony: IP44, klasa II (od strony klosza wilgoć nie wniknie w ten produkt). 
  3. WERSJA  40W z inteligentnym systemem sterowania DALI - ogranicza zużycie energii i tym samym koszty eksploatacji budynku, pozwala automatycznie dopasować parametry oświetleniowe do preferencji użytkownika, poprawia komfort pracy

Co daje system sterowania DALI?

Wersja DALI, w połączeniu z czujnikiem ruchu i zmierzchu, umożliwia dopasowanie natężenia światła do pasujących warunków, np. rano, kiedy ilość naturalnego światła w biurze jest mniejsza, wówczas panele świecą intensywniej, zapewniając maksymalny komfort pracy.

W trakcie dnia, wraz ze zwiększającą się ilością naturalnego światła wpadającego przez okno, natężenie światła w panelach za sprawą funkcji DALI samodzielnie się zmniejsza, ograniczając tym samym pobór energii!

Możesz w końcu zapomnieć o istnieniu włącznika i zapalaniu światła - system inteligentnego sterowania światłem DALI zrobi to automatycznie, oszczędzając dodatkowo energię elektryczną. 

Sufitowy panel LED OFFICELIGHT w wersji DALI możemy połączyć do układu sterowania centralnego i np. wykorzystać czujnik STEINEL w wersji IR Quattro HD DALI 2 APC, który wykryje naszą obecność w pomieszczeniu i dopasuje natężenie światła sztucznego do naszych preferencji oraz do warunków panujących w naszym biurze.

źródło i zdjęcia: "LŁ" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k

Budujemy Dom czerwiec 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze czerwiec 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska lipiec - sierpień 2021

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2021

Dom Energooszczędny Vademecum