Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Okna dachowe

Firma FAKRO wśród mecenasów międzynarodowego konkursu POiD Building Awards 2021

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty 2021-03-23

Działający już od 25 lat Polski Związek Okna i Drzwi (POiD) zainicjował pierwszą edycją konkursu dla branży stolarki otworowej POiD Building Awards 2021. Konkurs został stworzony z myślą o polskiej branży stolarki budowlanej, a jego celem jest wybór najlepszych i najbardziej unikatowych rozwiązań na światowym rynku.

Do konkursu można zgłaszać produkty z kategorii: okna, drzwi i bramy, fasady oraz automatyka i smart home wykorzystane w budynkach: indywidualnym, wielomieszkaniowym i użyteczności publicznej. W konkursie mogą wziąć udział zarówno małe jak i duże firmy, a zgłoszenia będą przyjmowane do dnia 19 kwietnia 2021r. na stronie https://buildingawards.poid.eu.

Sławomir Gawlik - dyrektor marketingu FAKRO

Firma FAKRO od 30 lat produkuje stolarkę, która tworzy unikatowe rozwiązania dla domu. Jako jedyni na świecie oferujemy kompleksową ofertę stolarki otworowej przez co wszystkie jej elementy wykonane są w najwyższym standardzie jakościowym oraz w jednolitej stylistyce i kolorystyce. Dom wyposażony w stolarkę otworową FAKRO to nie tylko design, ale również trwałość, bezpieczeństwo i energooszczędność. Co więcej produkty stolarki otworowej mogą być wykonane w wersji elektrycznej i stworzyć inteligentny dom, zarządzany z dowolnego miejsca na ziemi. – podsumowuje Sławomir Gawlik - dyrektor marketingu FAKRO.

Objęcie roli Mecenasa konkursu przez firmę FAKRO był oczywisty z kilku powodów. Po pierwsze, jako jeden z wiodących producentów stolarki budowlanej w Polsce, nasza firma stara się angażować we wszystkie ważne projekty wspierające i rozwijające branżę. Po drugie, konkurs POiD Building Awards promuje innowacyjne podejście do stolarki, a firma FAKRO jako dostawca kompleksowej oferty stolarki otworowej, wspiera indywidualne i oryginalne projekty.

Kolejny powód, to możliwość zaprezentowania produktów i rozwiązań FAKRO, szczególnie w kontekście wysokiej jakości, innowacyjności i dobrego wzornictwa. Dzięki temu firma FAKRO przekazuje informacje o całej gamie produktów stolarki budowlanej, inspirując nie tylko klientów, ale również architektów.

źródło i zdjęcia: FAKRO

Budujemy Dom maj 2021

Budujemy Dom

Czasopismo budowlane dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze maj 2021

Czas na Wnętrze

Magazyn wnętrzarski pełen inspiracji

Wnętrza 2021

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska maj - czerwiec 2021

Gardeners' World Edycja Polska

Czasopismo ogrodnicze - najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2021

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2020

Dom Energooszczędny Vademecum