Okładka magazynu budujemy dom
Najnowszy numer Logo BudujemyDom.pl
Zobacz
Zobacz oferty produktowe firm
Stropy

Kolejne sukcesy Zespolonego Stropu Gęstożebrowego VECTOR firmy Konbet

Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 2-3 minuty 2016-02-19

Branża budowlana, choć często postrzegana jako niechętna zmianom, coraz częściej z entuzjazmem reaguje na innowacje. Potwierdza to duże zainteresowanie nowością w segmencie stropów - Zespolonym Stropem Gęstożebrowym VECTOR - podczas Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA 2016.

Wyróżnienie to jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych nagród na polskim rynku VECTOR łączy zalety znanych systemów stropowych, takich jak Teriva czy Filigran, ale nie jest obarczony ich wadami. To rozwiązanie wysokiej jakości, o innowacyjnej konstrukcji, które można zamontować szybko, a dzięki temu taniej. Te parametry i wpływ na rozwój branży docenili eksperci z Sądu Konkursowego Międzynarodowych Targów Poznańskich, przyznający produktom Złote Medale.

Wyróżnienie to jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych nagród na polskim rynku. Podczas tegorocznej BUDMY Złotym Medalem MTP 2016 został uhonorowany właśnie strop VECTOR. Jury pod przewodnictwem prof. dr. hab. inż. Józefa Jasiczaka, dyrektora Instytutu Konstrukcji Budowlanych Wydziału Budownictwa i Inżynierii Środowiska Politechniki Poznańskiej, doceniło najwyższą w swojej klasie dźwiękoizolacyjność, bardzo niską zawartość związków promieniotwórczych, niski koszt wykonania, modułowość i łatwy sposób montażu. 

Artur Kisiołek, Prezes Zarządu KONBET Poznań - "Rosnące zainteresowanie nowym typem stropu jest dla nas jasnym sygnałem, że branża potrzebuje innowacyjnych rozwiązań". - zauważa dr inż. Artur Kisiołek, Prezes Zarządu KONBET Poznań, spółki która opracowała strop.

- "Cieszy nas zarówno nagroda dla VECTORa, jak i liczba zapytań o niego, która dynamicznie rośnie od czasu jego premiery. Budujące jest dla nas także to, że pojawiły się firmy zainteresowane produkcją i dystrybucją Zespolonego Stropu Gęstożebrowego. Dzięki temu wzrośnie jego zasięg i dostępność".

Podczas BUDMY nastąpiło uroczyste podpisanie umowy licencyjnej na produkcję i dystrybucję stropu VECTOR z firmą HENKOR z województwa kujawsko-pomorskiego.

źródło i zdjęcia: KONBET Poznań

 

 

Budujemy Dom maj 2020

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Czas na Wnętrze czerwiec 2020

Czas na Wnętrze

Od inspiracji do realizacji

Wnętrza 2020

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Dom Polski 2020

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Gardeners' World Edycja Polska maj - czerwiec 2020

Gardeners' World Edycja Polska

Najlepsze inspiracje i porady ogrodnicze

ABC Budowania 2019

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje

Dom Energooszczędny Vademecum 2019

Dom Energooszczędny Vademecum